Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KehakultuurAlternatiivmeditsiinMassaaž

Virguta oma keha energiat
Elujõu saladusi idast ja läänest


„Virguta oma keha energiat” on pehmekaaneline raamat sarjast Tervislik elu. Raamatu seisukord: .


Virguta oma keha energiat Elujõu saladusi idast ja läänest kaanepilt – front cover


Autor: Emma Mitchell.


Inglise keelest tõlkinud Pille Runtal.


Originaali pealkiri: Boost your body’s energy.


Toimetanud Malle Kiirend.


Sarja nimetus: Tervislik elu.
„Virguta oma keha energiat” – tutvustus


See raamat uurib laialt levinud usku universaalsesse energiasse ning viise, kuidas leevendada harjutuste, meditatsiooni ja toitumise abil probleeme, mida toob endaga kaasa tänapäeva eluviis.

Raamatu esimene peatükk tutvustab Hiina ja Jaapani arusaama energiast ja soovitab mõningaid lihtsaid harjutusi, mis põhinevad qigongi, do-ini ja shiatsu meetoditel ning aitavad teil oma energeetikat tunnetada ja energia kulgu parandada. Teises peatükis antakse ülevaade energiakäsitlusest India traditsioonis. Selles tuuakse ära rida algajatele mõeldud hatha-jooga harjutusi, et parandada energiavoolu tšakrates.

Kolmas peatükk käsitleb energiat, kehahoidu ja liikumist. Olles teadlik oma energiast, võime seda kasutada tõhusamalt ja paremini igapäevastes tegevustes, nagu kõndides ja laua taga istudes. Tutvustatakse teraapiaid, mis keskenduvad tasakaalustatud kehahoiule, nagu osteopaatia, kiropraktika, kraniaalne osteopaatia, kranio-sakraalne teraapia ja Alexanderi tehnika. Proovimiseks tutvustatakse ka qigongi, taiji, jooga ja kinesioloogia harjutusi.

Neljas peatükk käsitleb massaaži. Juttu tuleb ka aroomteraapia õlidest, mis avaldavad ka energeetilist mõju, ning sissejuhatusest refleksoloogiasse ja jalamassaaži. Samuti tutvustatakse raamatus homöopaatiat, ajurveda ja Hiina traditsioonilist meditsiini.

Energiat, toitumist ja tervet eluviisi käsitlev peatükk annab praktilisi nõuandeid, kuidas parandada energeetikat igapäevases elus. Selles uuritakse idamaiseid toitumispõhimõtteid ja lõdvestusmeetodeid ning antakse nõu, kuidas saada head und ja vähendada stressi. Sisejuhatus Hiina feng shui põhimõtetesse selgitab, kuidas puhastada ja suunata energiat kodus ja tööl nii, et see toimiks teie jaoks positiivselt.Raamatu „Virguta oma keha energiat” sisukord

Raamatu „Virguta oma keha energiat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Virguta oma keha energiat” seonduvad märksõnad: alternatiivmeditsiin, elujõud, energiaravi, kehalised harjutused, massaaž, käsiraamatudRaamatu „Virguta oma keha energiat” tehnilised andmed


„Virguta oma keha energiat” on pehmekaaneline raamat, 159 lk; 19,4 × 23,6 cm; ↔ 1,2 cm; 606 g.


Raamat „Virguta oma keha energiat” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Virguta oma keha energiat” ilmumisandmed: Varrak, 2007


ISBN/EAN: 9789985314494 (978-9985-3-1449-4, 9985314492)Raamatuga „Virguta oma keha energiat” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Virguta oma keha energiat” vaadata ka neid trükiseid:


Tugev aju
Tugev aju

22.92


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525