Teemad: ToitumineKehakultuurRasedus, sünnitus

Pärast sünnitust saledaks
Fitness noortele emadele


„Pärast sünnitust saledaks” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Pärast sünnitust saledaks Fitness noortele emadele kaanepilt – front cover

Hind: 19.90


Autor: LaReine Chabut.


Inglise keelest tõlkinud Ülle Laumets.


Originaali pealkiri: Lose that baby fat!.


Kujundanud Reet Helm.
„Pärast sünnitust saledaks” – tutvustus


Kui mõni Hollywoodi näitlejatar saab lapse, on seda raske mitte märgata. Seda teed on käinud hiljuti Gwyneth Paltrow, Courtney Cox, Sarah Jessica Parker ja paljud teised diivad.
Ent kas olete märganud, kui kiiresti vabanesid need naised sünnitusega kaasnenud lisakilodest? Kõik suutsid vaid paari kuu või mõnikord isegi nädalatega oma kauni figuuri taastada! Isikliku treeneri, koka, ühe või koguni mitme lapsehoidja ja ehk ka õigeaegse kõhuplastika abil on hõlbus oma raseduseelset vormi taastada!
Aga mis saab ülejäänutest?
Ka neil on lootust ning just käesolev raamat aitab endist figuuri tagasi saada. Raamatus „Pärast sünnitust saledaks: fitness noortele emadele” pakutav treeningprogramm on praktiline abimees tavalisele naisele, kes püüab esimesel aastal pärast lapse saamist soovimatutest lisakilodest vabaneda. Raamat „Pärast sünnitust saledaks: fitness noortele emadele” on kirjutatud käepärases formaadis ning sisaldab hulgaliselt harjutusi ja nõuandeid värsketele emadele sünnitusjärgse aasta edukaks üleelamiseks. Kõik peatükid algavad üksikasjaliku loeteluga, kuidas noor ema võib end iga kuu tunda ja milline võib välja näha tema keha. Lisaks tuuakse ära 10-minutiliste harjutusseeriate kirjeldused, mida isegi kõige hõivatum emme suudab oma päevakavasse sobitada. Lisaks leidub raamatus anekdoote, noorte emade küsimusi ja julgustava alatooniga lugusid, mis aitavad naistel oma teisenenud kehaga hõlpsamini toime tulla.Raamatu „Pärast sünnitust saledaks” sisukord

Raamatu „Pärast sünnitust saledaks” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Pärast sünnitust saledaks” seonduvad märksõnad: treeningukavad, kehalised harjutused, fitness, naisvõimlemine, võimlemine, tervislik toitumine, sünnitusjärgne periood, sünnitus, emad, nõuandedRaamatu „Pärast sünnitust saledaks” tehnilised andmed


„Pärast sünnitust saledaks” on kõvakaaneline raamat, 168 lk; 14,5 × 21,4 cm; ↔ 1,5 cm; 366 g.


Raamat „Pärast sünnitust saledaks” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Pärast sünnitust saledaks” ilmumisandmed: Ersen, 2006


ISBN/EAN: 9789949122059 (9949-12-205-8, 9949122058)

Ostan „Pärast sünnitust saledaks” hinnaga 19.90Soovitame lisaks väljaandele „Pärast sünnitust saledaks” vaadata ka neid trükiseid:


Tige kokk
Tige kokk

22.50


Antidieet
Antidieet

19.99


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125