Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Jooga ja PilatesKehakultuur

5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused


„5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused kaanepilt – front cover

Hind: 11.22


Koostaja: Kaisa Lattu.


Kujundanud Lauri Tuulik. Fotod: Krõõt Tarkmeel.
„5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” – tutvustus


Raamatus „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” toodud harjutusi soovitan teha iga päev hommikuti kohe pärast ärkamist. Need tagavad teile hea enesetunde ning annavad energiat kogu päevaks. Lisaks aitavad suurendada elujõudu ja tagada pikaajalise noorusliku välimuse.

See harjutuste süsteem on pärit iidsetelt Tiibeti munkadelt ja on ennast sajandeid tõestanud kui suurepärane ja lihtne tehnika, mida inimene ise saab iga päev enda tervise ja heaolu jaoks teha. Olen neid harjutusi praktiseerinud läbi oma elu ning usun siiralt, et just tänu sellele olen jätkuvalt heas vormis nii vaimselt kui füüsiliselt.

– Tiit Trofimov, enesearengu teejuht

Igavesti nooreks jääda on iga südame unistus.
Lase nooruse allikal ennast avastada.

Modell ja harjutused: Tiit Trofimov.Raamatu „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” sisukord

Raamatu „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” seonduvad märksõnad: joogaharjutused, tiibeti, kehalised harjutused, käsiraamatudRaamatu „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” tehnilised andmed


„5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 62 lk; 13,7 × 17,5 cm; ↔ 0,7 cm; 113 g.


Raamat „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” ilmumisandmed: Pilgrim, 2022


ISBN/EAN: 9789916680025 (978-9916-680-02-5)

Ostan „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” hinnaga 11.22Veel üllitisi „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „5 tiibetlast: elujõu, tervise ja nooruslikkuse säilitamise harjutused” vaadata ka neid trükiseid:


Jooga
Jooga

34.94


Jooga
Jooga

14.74


Hinga
Hinga

21.70


Jogilates
Jogilates

33.93


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525