Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KehakultuurToitumine

Kiiresti vormi


„Kiiresti vormi” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Kiiresti vormi kaanepilt – front cover

Hind: 22.92


Autor: Matt Roberts.


Inglise keelest tõlkinud Kaisa-Kitri Niit.


Originaali pealkiri: I Will Make You Fit Fast.


Toimetanud Siiri Soidro. Fotod: Chris Terry.
„Kiiresti vormi” – tutvustus


Suurbritannia juhtiv eratreener Matt Roberts juhib mitmetahulist füüsilise vormi parandamise ja õige toitumise õpetamise impeeriumi, kuhu kuulub neli ainulaadset moodsat personaaltreeningukeskust, kaheksast raamatust koosnev sari, mis on ilmunud enam kui 20 riigis, ohtralt fitnessi-DVD-sid ja targalt disainitud treeningriiete kollektsioon. Matti meeskond koosneb praegu rohkem kui 70 eratreenerist, Pilatese õpetajast, toitumisspetsialistist ja füsioterapeudist Londonis.

Matti arvukad teleesinemised ning artiklid üleriigilistes ajalehtedes ja ajakirjades on toonud talle arvukalt kuulsustest pooldajaid, näiteks John Galliano, Amanda Holden, James Cordon, Naomi Campbell ja Trudi Styler. Matt tegutseb fitnessieksperdina BBC Radio 1-s ja BBC Breakfastis ning kirjutab regulaarselt artikleid The Daily Telegraphile, Glamourile ja paljudele teistele väljaannetele.

Selles põnevas ja kasulikus raamatus „Kiiresti vormi” julgustab Matt mõtlema iga inimest samamoodi nagu kuulsus, et saavutada eesseisvaks suursündmuseks tippvorm. Matti kõrgelt tunnustatud 12-nädalane füüsilise vormi parandamise ja toitumise programm, mida saab järgida kodus ja spordisaalis, muudab keha radikaalselt mitmel moel: korrigeerib figuuri, vähendab organismi rasvaprotsenti ja parandab märkimisväärselt üldfüüsilist vormi. Programmi kaks viimast nädalat ehk kahenädalane välkrünnak on kontsentreeritud režiim, mille võivad eraldi läbida need, kellel pikemaks treeninguks aega napib. See intensiivne ja range programm viib sind täiesti uuele tasandile ja tagab väga lühikese ajaga suurepärase vormi.

Ehkki punase vaiba hetkeks valmistumine nõuab kõrgendatud tähelepanu, võib igaüks saavutada sama efekti, kui püstitada selged eesmärgid ja panna paika ajakava. Nii et kui valmistud eriliseks sündmuseks või soovid lihtsalt rannahooajaks vormi saada, aitavad Matti programm, asjatundlikkus ja juhendamine sul eesmärgini jõuda.Raamatu „Kiiresti vormi” sisukord

Raamatu „Kiiresti vormi” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kiiresti vormi” seonduvad märksõnad: treening, fitness, kehalised harjutused, tervislik toitumine, sportlik vorm, treeningukavad, käsiraamatud, toiduretseptidRaamatu „Kiiresti vormi” tehnilised andmed


„Kiiresti vormi” on pehmekaaneline raamat, 192 lk; 17,2 × 24,5 cm; ↔ 1,4 cm; 558 g.


Raamat „Kiiresti vormi” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kiiresti vormi” ilmumisandmed: Pegasus, 2013


ISBN/EAN: 9789949505364 (978-9949-505-36-4)

Ostan „Kiiresti vormi” hinnaga 22.92Soovitame lisaks väljaandele „Kiiresti vormi” vaadata ka neid trükiseid:


Tugev aju
Tugev aju

22.92


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525