Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KehakultuurTervis

Somaatika – nooreks jäämise kunst


„Somaatika – nooreks jäämise kunst” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Somaatika – nooreks jäämise kunst kaanepilt – front cover


Autor: Thomas Hanna.


Inglise keelest tõlkinud Leena Suits.


Originaali pealkiri: Somatics: reawakening the mind’s control of movement, flexibility, and health.


Toimetanud Anu Murakas. Kaane kujundanud Reet Helm.
„Somaatika – nooreks jäämise kunst” – tutvustus


Kui meie keha muutub kangeks, valusaks või väsib, mõtleme tihti sellele, et hakkame vanaks jääma. Aga kas probleem on ikka selles?

Teedrajava raamatu „Somaatika – nooreks jäämise kunst” kaudu mõistate, et paljud vanadusega seostatud füüsilised hädad pole sugugi paratamatud, vaid need on välditavad. See mõistust ja keha hõlmav programm tõestab põhjapanevalt, et niisugused hädad nagu lihaste kangus, valutav selg, krooniline valu, kurnatus ja vahel isegi kõrge vererõhk ei pea teid kunagi kimbutama, kui säilitate teadliku kontrolli oma närvisüsteemi ja lihaste üle. See tähendab, et keha võib muuta harjumusliku liigutuse tahtmatuks, hävitavaks mustriks, mille nimeks on sensomotoorne amneesia, ja tutvustab lihtsat, kuid efektiivset viisi neist harjumustest sensomotoorse teadlikkusega vabaneda. Te võite nautida oma painduvat ja tervet keha surmani ning pääseda vanaduse ja vigastuste lõksust, kui kulutate päevas viis minutit harjutustele.

„Somaatika – nooreks jäämise kunst” on praktiline ja lihtne raamat, mis aitab pöörata tagasi vananemise füüsilisi nähtusi või tõrjuda neid veel enne, kui need teid mõjutama hakkavad.

Somaatika rajaja doktor Thomas Hanna oli Californias asuva Novato somaatiliste uuringute ja treeningu instituudi direktor. Ta oli ka ajakirja Somatics: Magazine-Journal of the Bodily Arts and Sciences toimetaja. 1975. aastal juhatas ta Ameerika Ühendriikides esimest Feldenkraisi treeningukursust.Raamatu „Somaatika – nooreks jäämise kunst” sisukord

Raamatu „Somaatika – nooreks jäämise kunst” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Somaatika – nooreks jäämise kunst” seonduvad märksõnad: vananemine (biol.), tugi-liikumiselundkond, sensomotoorne süsteem, keskealised, vanemaealised, eakad, kehalised harjutused, liikumisravi, terviseõpetus, kehatunnetusRaamatu „Somaatika – nooreks jäämise kunst” tehnilised andmed


„Somaatika – nooreks jäämise kunst” on pehmekaaneline raamat, 208 lk; 14,0 × 20,7 cm; ↔ 1,4 cm; 200 g.


Raamat „Somaatika – nooreks jäämise kunst” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Somaatika – nooreks jäämise kunst” ilmumisandmed: Ersen, 2013


ISBN/EAN: 9789949253906 (978-9949-25-390-6)Soovitame lisaks väljaandele „Somaatika – nooreks jäämise kunst” vaadata ka neid trükiseid:


Tugev aju
Tugev aju

22.92


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525