top design element
Kirjavara raamatupood


Kirjavara online-raamatupood on veel alles noor. Kui Te siit soovitud raamatut ei leidnud, küsige ikka. Võimalik, et raamat on olemas, kuid pole andmebaasi veel jõudnud. Selleks vajutage nupule „Kirjuta meile”, avaneb kirja saatmise vorm.
OstukorvOtsing 


Eestikeelsed raamatudSoomekeelsed raamatudRootsikeelsed raamatudIngliskeelsed raamatudPrantsuskeelsed raamatudSaksakeelsed raamatudVenekeelsed raamatud


Sarjad
Viimati poodi lisatud raamatud
Uued raamatud (2021, 2020)

ANTIIK

Aabitsad 1 uus
Aforismid, tsitaadid, mõtteterad 1 uus
Aiandus, mesindus 5 uut
Ajalugu, poliitika 3 uut
Alternatiivmeditsiin 2 uut
Arhitektuur 2 uut
Arvutid, elektroonika 1 uus
Atlased
Ehitus ja remont
Elulood, mälestused
Eneseabi 4 uut
Esoteerika 1 uus
Filosoofia 1 uus
Folkloor
Fotoalbumid
Fotograafia, filmitehnika
Hobid ja vaba aeg 3 uut
Huumor 2 uut
Ilu ja tervis 1 uus
Ilukirjandus 1 uus
Jooga ja Pilates
Juriidika, õigus
Jõulud
Katastroofid, õnnetused, kuriteod
Keel ja kirjandus
Keeleõpikud
Kehakultuur
Kleepsuraamatud
Kodundus 1 uus
Kokaraamatud 6 uut
Kombed ja etikett
Kultuur
Kunst 1 uus
Käsitöö 3 uut
Laste tegelusraamatud
Lastekasvatus 5 uut
Lasteraamatud 8 uut
Loodus
Loomad, linnud
Luule
Majandus, äri
Meditsiin 2 uut
Muusika
Mängud
Nipiraamatud
Noortele 1 uus
Näidendid
Perioodika
Pildiraamatud, koomiksid 4 uut
Populaarteadus
Psühholoogia 5 uut
Religioon
Seks 1 uus
Sport
Suhted 6 uut
Sõidukid
Sõnastikud, leksikonid 1 uus
Teatmikud 1 uus
Tervis 3 uut
Toiduained, joogid 4 uut
Toitumine 5 uut
Turism
Täppisteadused 1 uus
Veganlus, vegetaarlus 1 uus
Väikelaste raamatud 1 uus
Värvimisraamatud, värviraamatud
Õpikud 4 uut


Normaalse söömise kursuste käsiraamat
Teejuht ja abimees eluks nüüdisaja globaalsel infoprügimäel


Trükise „Normaalse söömise kursuste käsiraamat Teejuht ja abimees eluks nüüdisaja globaalsel infoprügimäel” kaanepilt. Cover picture of „Normaalse söömise kursuste käsiraamat Teejuht ja abimees eluks nüüdisaja globaalsel infoprügimäel”.

Hind: 29.90


Autorid: Anne Lill, Mihkel Zilmer, Urmas Kokassaar.


Kujundanud Marek Allvee. Illustratsioonid: Piia Maiste.


ISBN/EAN: 9789985218648 (978-9985-2-1864-8)


„Normaalse söömise kursuste käsiraamat” on pehmekaaneline raamat, 159 lk; 21,2 × 25,0 cm; ↔ 1,0 cm; 396 g.
Raamatu seisukord: nagu uus.


Raamat „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” on SAUE laos, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel päeval.„Normaalse söömise kursuste käsiraamat” – tutvustus


Nüüdisaja elu on paradoksaalne! Üha kasvav tohutu infohulk internetis, paberil ja mistahes keeles pole parandanud inimeste haritust nii elutähtsas asjas nagu söömine. Hoopis vastupidi. Tulemuseks on ähmastunud põhitõed, väljamõeldised, legendid, mistahes huvidest genereeritud ja agressiivsete müügiloosungitega pealesurutavad sõnumid. Ja nii süvenebki inimeste pidev tõmblemine ühest äärmusest teise, sest ühel päeval ilmub näiteks teade kohvi joomise kahjulikkusest, järgmisel aga sõnum selle tarbimise kasulikkusest. Kuidas käituda, mida teha? Lahendus on lihtne! Tuleks omandada normaalse söömise elulised algtõed. Raamat aitab seda teha! Nii nagu meie varasemates raamatutes on ka siin tähtis põhimõte, et kõigil inimestel on õigus saada selget, neutraalset ja süsteemset söömisalast informatsiooni ja haridust. See on lõppkokkuvõttes ka majanduslikult tulus, nii inimese enda kui ka kogu meie ühiskonna jaoks. Ja veel, kui oled omandanud normaalse söömise elulised alustõed, siis märkad, et sinu bioloogilist elu ei suuda enam risustada ei pidevalt pealesurutav pseudoinfo ega mitmesugused kompleksid.

Söömine on inimelu alus. Puudujäägid ja liialdused selles põhjustavad varem või hiljem häireid inimkehas. Nõrgenevad keha passiivsed ja aktiivsed kaitsesüsteemid, häirub rakkude jagunemine, pidurdub haavade paranemine, aeglustub ainevahetus, väheneb lihaste jõudlus, tasapisi langeb ka vaimne võimekus. Põhiteadmised söömisest on hädavajalikud kõikidele inimestele ja neid selles raamatus ka selgitatakse. Selline info on vajalik, et oleks võimalus elada normaalselt (loe: õnnelikult) nüüdisaja söömisalases „info” uputuses, mis valdavas enamikus on inimorganismi jaoks kehtetu ja populistlik, tugevalt kallutatud kellegi/millegi ärihuvidest jms.

Käsiraamatu esimene osa on normaalse söömise lihtne aluskursus, mis annab lühidalt ja selgelt teadmised, mille omandamiseks pole vaja mingitki eriharidust. Selles tuuakse välja põhireeglid, mida peaks teadma ja järgima igaüks. Pane tähele! Kui piirdudki vaid selle lühikese põhikursuse omandamise ja rakendamisega ka siis võid olla enda üle uhke. Sa oled ellu viinud kõige olulisema osa oma ainevahetuse ja tervise nimel jne.

Raamatu teine osa on normaalse söömise süvakursus, mis selgitab lihtsalt toitainete mõisted ja vajaduse harides sügavama huviga lugejaid põhitoiduainete valdkonnas ning tervisele soodsa ehk normaalse söömise detailsemaks rakendamiseks. Rõhutame, et see osa annab esmakordselt laiale lugejaskonnale ka teaduspõhise info söögipoolise toitainete tegeliku sisalduse kohta, lähtudes seejuures inimkeha reaalsest päevasest vajadusest.

Käsiraamatu kolmas osa kannab tingliku nimetust normaalse söömise ülikoolikursus. Selles analüüsitakse mistahes põhjusel kuumaks köetud teemasid nende tegelikus sisus võtmaks maha hirme, rumalusi jne. Võid veenduda korduvalt, et söömisrumaluste peiteaeg on tavaliselt 10–15 aastat.

Käsiraamatu lõpus on nn lisalugemise peatükike elu ja söömise laiemaks mõnusaks tunnetamiseks ja sellest arusaamise soonega inimesele ka lihtsalt mõnulemiseks.

Raamat on sobiv kõigile, kes soovivad harida ennast ja ka nendele, kes tegelevad kooli-süsteemis teiste harimisega.Raamatuga „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” seonduvad märksõnad: toitumine, tervislik toitumine, toiduained, toitained, käsiraamatud


Raamatu „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” ilmumisandmed: Avita, 2012Soovitame lisaks väljaandele „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” vaadata ka neid trükiseid:


10-minutiline näohooldus
10-minutiline näohooldus

Hind: 12.90

100 küsimust toidust ja toitumisest
100 küsimust toidust ja toitumisest

Hind: 14.90

100 tervislikku rooga
100 tervislikku rooga

Hind: 9.90

100 vinkkiä järkevään painonpudotukseen
100 vinkkiä järkevään painonpudotukseen

Hind: 18.90

1001 little health miracles
1001 little health miracles

Hind: 11.90

1001 looduslikku viisi nooreks jääda
1001 looduslikku viisi nooreks jääda

Hind: 22.90

101 rasvapõletuse trenni- ja dieedistrateegiat
101 rasvapõletuse trenni- ja dieedistrateegiat

Hind: 15.90

201 tervislikku smuutit ja mahla lastele
201 tervislikku smuutit ja mahla lastele

Hind: 19.90


© OÜ Kirjavara Raamatupood • Registrikood 16003911 • kirjavara@kirjavara.ee • +372 501 2125

bottom design element