Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KokaraamatudToitumine

Rõõm toidust
Püsi terve, energiline ja sale!


„Rõõm toidust” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Rõõm toidust Püsi terve, energiline ja sale! kaanepilt – front cover

Hind: 24.74


Autor: Katrin Siska.


Toimetanud Karin Kastehein. Kujundanud Margus Tammik. Fotod: Katrin Siska, Laura Nestor.
„Rõõm toidust” – tutvustus


Kuidas valmistada maitsvat ja tervislikku toitu kiiresti ja lihtsalt endale või tervele perele? Katrin Siska jagab raamatus „Rõõm toidust” oma lemmikretsepte igaks toidukorraks ja annab enda kogemuse järgi nõu, kuidas saavutada suurepärane vorm ja hoida end terve ning energilisena!

Katrin Siska: „See raamat sündis minu suurest kirest söögitegemise ja fotograafia vastu. Kõik toidud valmistasin ise oma koduköögis ning pildid tegin meie pere surfilaudadel. Minu tee tugeva tervise ja saleda kehani on pärast lapse sündi olnud kõike muud kui kerge ja roosiline. Vastupidi, võitlesin unehäirete, kaalutõusu ja sügava rahulolematusega. Ent niipea, kui mugavustsoonist välja astusin ja kontrolli enda kätte võtsin, hakkas pilve tagant paistma päike ... Sain raske tööga tagasi oma tervise, hea une ja saleda joone.
Toon siin raamatus sinuni oma isikliku igapäevase menüü, mis on toitainerikas, tervislik ja lihtne. Road valmivad kiiresti ning viivad keele alla. Vähemalt minul ja mu perel küll! Loomulikult võid toite soovi korral enda järgi mugandada, lisades midagi juurde või võttes ära, sest inimeste maitsed on ju erinevad. Oluline on, et toit, mida sa sööd, maitseks sulle ja et sa seda liiga palju ega ka liiga vähe ei sööks.”

Raamatu „Rõõm toidust” autorit Katrin Siskat teatakse kui rahvusvaheliselt tuntud poprokkbändi Vanilla Ninja liiget, telesaatejuhti, muusikamänedžeri, linnapea nõunikku ja kultuurikeskus Lindakivi direktorit. Ta on kõrgharidusega jurist, kes proovinud kätt ka poliitikas. Praegu rändab ta perega mööda maailma ringi, harrastab joogat ja teeb sporti, kokkab ja kirjutab elektroonilist muusikat, pildistab ning filmib lahedaid lugusid elust enesest.Raamatu „Rõõm toidust” sisukord

Raamatu „Rõõm toidust” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Rõõm toidust” seonduvad märksõnad: tervislik toitumine, saledusdieet, kaalujälgijad, toiduvalmistamine, nõuanded, kokaraamatud, toiduretseptidRaamatu „Rõõm toidust” tehnilised andmed


„Rõõm toidust” on kõvakaaneline raamat, 96 lk; 16,5 × 24,2 cm; ↔ 1,2 cm; 417 g.


Raamat „Rõõm toidust” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Rõõm toidust” ilmumisandmed: Tigerhead, 2017


ISBN/EAN: 9789949880942 (978-9949-88-094-2)

Ostan „Rõõm toidust” hinnaga 24.74Soovitame lisaks väljaandele „Rõõm toidust” vaadata ka neid trükiseid:


Supra
Supra

24.90


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Jõulud
Jõulud

14.74


Osta 5
Osta 5

19.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525