Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KokaraamatudToitumineToiduained, joogid

Lihtne ja tervislik
60+ kokaraamat


„Lihtne ja tervislik” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Lihtne ja tervislik 60+ kokaraamat kaanepilt – front cover

Hind: 24.74


Autor: Sirje Rekkor.


Toimetanud Signe Siim. Kujundanud Liina Valt. Fotod: Tiit Koha.
„Lihtne ja tervislik” – tutvustus


Kokaraamat „Lihtne ja tervislik” on sündinud ajakirja 60+ lugejate tahtel, kes võtsid alates 2016. aasta jaanuarist vaimustunult vastu tunnustatud koka ja õppejõu Sirje Rekkori köögijutud ja väga hästi töötavad retseptid.
Raamatus „Lihtne ja tervislik” on mõnusaid hiliseid hommikusööke, toitvaid lõunasööke, kergeid õhtusööke, ideid, mida pakkuda, kui sõbrad tulevad külla, aga ka hoidiseid ja küpsetisi.
Väärikas eas on ülioluline toidu, liikumise ja positiivse mõtlemise kooskõla. Autor jagab juhiseid ja retsepte õigeks, tasakaalustatud toitumiseks.
Kõige lihtsamalt öeldes on tervislik ja tasakaalustatud meie organismile vajalikke toitaineid õiges vahekorras sisaldav toit. Seda, millised on vajalikud toitained, oskab iga koolijüts üles lugeda. Eakamad inimesed teevad oma valiku sageli kas rahakoti või uskumuste järgi, kuid üha sagedamini järgitakse teadlikult tasakaalustatud toitumise põhimõtteid.
Kui koostame nädala menüü, teeme selle järgi ostunimekirja, viidame veidi rohkem aega poeriiulite vahel ja uurime toiduainete pakenditelt toitainesisaldust, valime vähema rasva ja soolaga toiduaineid, paneme poekorvi enam värvilisi köögi- ja puuvilju, siis oleme juba päris palju enda ja oma pere tervise heaks teinud. Kui pöörame veidi enam tähelepanu sellelegi, et roogadel oleksid kergemad ja energiavaesemad lisandid ja kastmed, võime juba julgelt rinna ette ajada, sest oleme oma perega teel parema tervise poole. Ja kui õnnestub pärast lõuna- või õhtusööki ennast ja lähedasi õue kõndima või muul viisil liikuma meelitada, oleme juba peaaegu kõik endast oleneva teinud.
Lihtsalt valmistatavad road on raamatus „Lihtne ja tervislik” esitatud moekalt koos kõnekate fotodega.Raamatu „Lihtne ja tervislik” sisukord

Raamatu „Lihtne ja tervislik” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Lihtne ja tervislik” seonduvad märksõnad: eakad, tervislik toitumine, toiduvalmistamine, kokaraamatudRaamatu „Lihtne ja tervislik” tehnilised andmed


„Lihtne ja tervislik” on kõvakaaneline raamat, 144 lk; 17,4 × 24,6 cm; ↔ 1,6 cm; 457 g.


Raamat „Lihtne ja tervislik” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Lihtne ja tervislik” ilmumisandmed: Post Factum, 2018


ISBN/EAN: 9789949603305 (978-9949-603-30-5)

Ostan „Lihtne ja tervislik” hinnaga 24.74Veel üllitisi „Lihtne ja tervislik” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Lihtne ja tervislik” vaadata ka neid trükiseid:


Supra
Supra

24.90


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Jõulud
Jõulud

14.74


Osta 5
Osta 5

19.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525