Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: ToitumineTervis

Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?


„Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Toit: mida kuradit ma sööma peaksin? kaanepilt – front cover

Hind: 23.50


Autor: Mark Hyman.


Inglise keelest tõlkinud Helena Karu.


Originaali pealkiri: Food: what the heck should I eat?.


Toimetanud Katrin Lumike. Kaane kujundanud Ivi Piibeleht.
„Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” – tutvustus


Kas teadsid, et hommikupudru söömine ei ole tegelikult tervislik päeva algus? Ka piim ei aita luid ehitada, samas kui munad pole üldsegi kurja juur. Meie ümber tiirleb tohutu hulk pidevalt muutuvat ja vastuolulist teavet toidu kohta. Selle infouputuses valikuid teha muutub üha raskemaks.
Toidupoodi jõudes tabab meid segadus ja jõuetus. Mida valida või mida uskuda? Kõige teadlikumgi meist jääb valikutega hätta ega mõista, mida süüa, et püsida heas vormis ja parandada tervist.
Dr Mark Hyman vaatleb iga toidugruppi üksikasjalikult ning selgitab uuringute põhjal välja, milles oleme seni eksinud. Ta paljastab oma raamatus „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?”, millised toidud meie tervise eest hoolt kannavad ja millised kujutavad ohtu. Teraviljadest kaunviljadeni, lihast piimatoodeteni ja rasvadest magusani. Lisaks tõestab ta toidu võimsat rolli ravimina, mille abil pöörata tagasi kroonilisi haigusi. Ta purustab valearusaamu ja seletab lahti teadusavastusi lihtsas ning arusaadavas stiilis.

Dr Mark Hyman on praktiseeriv perearst, kümnekordne nr 1 New York Times menukirjanik, rahvusvaheliselt tunnustatud arvamusliider, kõneleja, koolitaja ja oma valdkonna propageerija. Ta on Clevelandi Kliiniku Funktsionaalmeditsiini Keskuse direktor. Ta on teinud kaastöid paljudele telesaadetele ja ajalehtedele.Raamatu „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” sisukord

Raamatu „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” seonduvad märksõnad: toidud, toiduained, toiduainete töötlemine, tervislik toitumine, dieet, toiduretseptid, tervisenõuanded, käsiraamatudRaamatu „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” tehnilised andmed


„Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 476 lk; 14,2 × 20,9 cm; ↔ 2,8 cm; 682 g.


Raamat „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” ilmumisandmed: Pegasus, 2019


ISBN/EAN: 9789949647941 (978-9949-647-94-1)

Ostan „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” hinnaga 23.50Soovitame lisaks väljaandele „Toit: mida kuradit ma sööma peaksin?” vaadata ka neid trükiseid:


Antidieet
Antidieet

19.91


Tige kokk
Tige kokk

22.50


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525