Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: ToitumineAlternatiivmeditsiinEneseabi

Tervendav enesearmastus
Mõtted ja toit – kõige tõhusam dieet
Kuidas elada tervislikult, õnnelikult ja kaua


„Tervendav enesearmastus” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Tervendav enesearmastus Mõtted ja toit – kõige tõhusam dieet Kuidas elada tervislikult, õnnelikult ja kaua kaanepilt – front cover

Hind: 34.94


Autorid: Ahlea Khadro, Heather Dane, Louise Hay.


Inglise keelest tõlkinud Pirjo Leek.


Originaali pealkiri: Loving yourself to great health: how to live a nutrient-rich life for health, happiness and longevity.


Toimetanud Piibe Kohava.
„Tervendav enesearmastus” – tutvustus


Populaarne autor Louise Hay on juba aastakümneid muutnud inimeste elu paremaks, õpetades neile, kuidas vabaneda piiravatest uskumustest. Käesolev tour-de-force valmis koostöös Louise’i ning tema loodustervise ja toitumise ekspertide Ahlea Khadro ja Heather Dane’iga ning raamatu „Tervendav enesearmastus” eesmärk on avaldada lugejatele nende tervise, õnnelikkuse ja pikaealisuse tõeline pale ehk tutvustada toiteainerikast elustiili.

Erinevalt kõikidest teistest terviseteemalistest raamatutest, mida sa oled lugenud, hoiab raamat „Tervendav enesearmastus” eemale moeröögatustest, trendidest ja dogmadest, et tuua lugejateni lihtne, kuid samas põhjalik süsteem oma keha, vaimu ja meele tervendamiseks, mis on sama leebe kui oma meele muutmine. Louise, Ahlea ja Heather näitavad sulle, kuidas viia oma tervis, tujud ja energia järgmisele tasandile.

Raamat „Tervendav enesearmastus” aitab sul:
• avastada saladusi, mida Louise on aastakümneid kasutanud, et suurendada afirmatsioonide efektiivsust ja saada enda keha uuesti oma vaimuga samale lainele;
• avastada, mida toit tegelikult tähendab ja kuidas määrata kindlaks, millised dieedid tegelikult töötavad;
• õppida kuulama lugusid, mida su keha soovib sinuga jagada ja avastada tehnikaid, mis tagavad pikaealisuse, elujõulisuse ning hea tuju, aitavad saada kontakti oma sügava intuitsiooniga ja rahuldada sinu kehale ainuomaseid tervenemisevajadusi kõikides sinu elustaadiumites.

88-aastane Louise teab, kuidas elada pikka, õnnelikku ja tervislikku elu ning ta tahab seda sinuga jagada.

Raamatu „Tervendav enesearmastus” autoritest


Rahvusvahelise bestselleri „Tervenda end ise” autor Louise Hay on metafüüsika õppejõud ja õpetaja, kes on üle maailma müünud üle 50 miljoni raamatu. Louise on rohkem kui 30 aastat aidanud inimestel avastada ja rakendada nende enda loomingulist jõudu enda arendamiseks ja tervendamiseks.

Ahlea Khadro lõi optimaalse elamise ja rehabilitatsiooni keskuse Soulstice, mis tegeleb jooga, Pilatese, meditatiivsete praktikate ja toitumisega.

Heather Dane on diplomeeritud tervendaja ja 21. sajandi ravitseja, kes keskendub kroo niliste haiguste, sõltuvuse ja tasakaalust väljas elustiilide ravimisele. Pärast seda, kui Heatheril õnnestus mitmest nii-öelda ravimatust haigusest loomulikul teel paraneda, avastas ta, et sümptomid on viidad, mis näitavad teed tervenemise juurde.Raamatu „Tervendav enesearmastus” sisukord

Raamatu „Tervendav enesearmastus” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Tervendav enesearmastus” seonduvad märksõnad: tervislik toitumine, dieet, emotsionaalsed seisundid, positiivne mõtlemine, autosugestioon, psühhoteraapia, afirmatsioonid, enesejuhtimine, eneseabi, eneseravi, alternatiivmeditsiin, toiduretseptid, tervisenõuandedRaamatu „Tervendav enesearmastus” tehnilised andmed


„Tervendav enesearmastus” on pehmekaaneline raamat, 368 lk; 16,0 × 23,5 cm; ↔ 2,7 cm; 496 g.


Raamat „Tervendav enesearmastus” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Tervendav enesearmastus” ilmumisandmed: Pilgrim, 2017


ISBN/EAN: 9789949571840 (978-9949-571-84-0)

Ostan „Tervendav enesearmastus” hinnaga 34.94Veel üllitisi „Tervendav enesearmastus” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Tervendav enesearmastus” vaadata ka neid trükiseid:


Antidieet
Antidieet

19.91


Tige kokk
Tige kokk

22.50


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525