Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: ToitumineTervis

Normaalne söömine
Teejuht ja abimees eluks nüüdisaja globaalsel infoprügimäel


„Normaalne söömine” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Normaalne söömine Teejuht ja abimees eluks nüüdisaja globaalsel infoprügimäel kaanepilt – front cover

Hind: 16.96


Autorid: Anne Lill, Mihkel Zilmer, Urmas Kokassaar.


Kujundanud Marek Allvee. Illustratsioonid: Piia Maiste.
„Normaalne söömine” – tutvustus


Söömine on inimese elu alus. Puudujäägid ja liialdused selles põhjustavad varem või hiljem häireid. Nõrgenevad keha passiivsed ja aktiivsed kaitsesüsteemid, häirub rakkude jagunemine, pidurdub haavade paranemine, aeglustub ainevahetus, väheneb lihaste jõudlus, tasapisi langeb ka vaimne võimekus. Põhiteadmisi söömisest vajavad kõik ja neid Normaalne söömine ka selgitab. Seda on vaja, et nüüdisaja söömisalases „info”-uputuses (enamasti kehtetu ja populistlik, tugevalt kallutatud kellegi/millegi ärihuvidest jms) oleks võimalik elada normaalselt (loe: õnnelikult).

Esimene osa on normaalse söömise lihtne aluskursus, mis annab lühidalt ja arusaadavalt teadmised, mille omandamiseks pole vaja eriharidust. Tuuakse välja põhireeglid, mida tea ja järgi. Pane tähele! Kui piirdudki vaid lühikese põhikursuse omandamise ja rakendamisega, võid ka siis olla enda üle uhke. Oled astunud väga võimsa ja olulise sammu oma ainevahetuse, tervise jms nimel.

Teine osa on normaalse söömise süvakursus, mis seletab lihtsalt toitainete mõisteid ja vajadust ning harib huvitatud lugejaid põhitoiduainete valdkonnas, et oleks võimalik tervislikult (normaalselt) süüa. Pane tähele! Selles antakse esmakordselt laiale lugejaskonnale ka teaduspõhine info söögipoolise toitainete tegeliku sisalduse kohta, lähtudes inimkeha tegelikust päevasest vajadusest.

Kolmas osa kannab tinglikult nimetust „Normaalse söömise ülikoolikursus”. Selles analüüsitakse kuumaksköetud teemasid nende õiges sisus, et peletada hirme, likvideerida harimatust jpm. Veendud korduvalt, et söömisega seotud tõsiste probleemide peiteaeg on tavaliselt 5–10 aastat. Raamatu lõpus on nn lisalugemise peatükike elu ja söömise laiemaks mõnusaks tunnetamiseks ja sellest arusaamise soonega inimesele ka lihtsalt mõnulemiseks.

Normaalne sööminesobib kõigile, kes soovivad ennast harida, ja ka nendele, kes tegelevad koolisüsteemis teiste harimisega.

Peagi on Mihkel Zilmerilt oodata ka näpunäiteid normaalse joomise kohta.Raamatu „Normaalne söömine” sisukord

Raamatu „Normaalne söömine” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Normaalne söömine” seonduvad märksõnad: toitumine, tervislik toitumine, toiduained, toitained, aimekirjandusRaamatu „Normaalne söömine” tehnilised andmed


„Normaalne söömine” on pehmekaaneline raamat, 142 lk; 21,3 × 25,1 cm; ↔ 1,0 cm; 356 g.


Raamat „Normaalne söömine” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Normaalne söömine” ilmumisandmed: Avita, 2015


ISBN/EAN: 9789985221693 (978-9985-2-2169-3)

Ostan „Normaalne söömine” hinnaga 16.96Veel üllitisi „Normaalne söömine” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Normaalne söömine” vaadata ka neid trükiseid:


Antidieet
Antidieet

19.91


Tige kokk
Tige kokk

22.50


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525