Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KokaraamatudToitumineTervis

Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise
Retseptid igaks söögikorraks


„Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise Retseptid igaks söögikorraks kaanepilt – front cover

Hind: 19.90


Autor: David Jonsson.


Rootsi keelest tõlkinud Birgit Neider.


Originaali pealkiri: Magsmart: mat för en lugnare mage och bättre hälsa.


Toimetanud Karin Kastehein.
„Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” – tutvustus


Saa oma kõhuga sõbraks. Vabane ärritatud soole sündroomist, puhitusest ja põletikest. Tutvu olulisemate bakteritega oma sooltes ja vaata, kuidas need mõjutavad su keha. Vii ennast kurssi kõhu ja aju vaheliste seostega – valdkonnaga, kus teadus on just äsja teinud suuri edusamme. Sa saad oma kõhu heaks palju ära teha, mõjutades nii kogu keha tervislikku seisundit.

Raamatust „Kõhusõber” leiad kõhusõbralike toiduainete loetelu, vastuse küsimusele, miks on hea süüa terviktoitu ja kas väide „veidi mustust puhastab kõhtu” kehtib. Samuti sisaldab see retsepte päeva kõikideks söögikordadeks.Raamatu „Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” sisukord

Raamatu „Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Loe lisaks ka mida kirjutatakse raamatust Triinu raamatublogis.


Raamatuga „Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” seonduvad märksõnad: tervislik toitumine, toiduained, toidud, seedimine, soolestik, seedekulgla mikrofloora, soolehaigused, dieet, tervisenõuanded, toiduretseptidRaamatu „Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” tehnilised andmed


„Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” on pehmekaaneline raamat, 172 lk; 17,0 × 24,0 cm; ↔ 1,4 cm; 470 g.


Raamat „Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” ilmumisandmed: Pegasus, 2017


ISBN/EAN: 9789949593590 (978-9949-593-59-0)

Ostan „Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” hinnaga 19.90Soovitame lisaks väljaandele „Kõhusõber: toit, mis rahustab kõhtu ja toob parema tervise” vaadata ka neid trükiseid:


Supra
Supra

24.90


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Jõulud
Jõulud

14.74


Osta 5
Osta 5

19.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525