Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: ToitumineAlternatiivmeditsiinKokaraamatud

Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal
Kaalust alla muistse yin’i ja yang’i filosoofia abil


„Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal Kaalust alla muistse yin’i ja yang’i filosoofia abil kaanepilt – front cover

Hind: 18.81


Autor: Lily Li Hua.


Inglise keelest tõlkinud Kaido Kangur.


Originaali pealkiri: The yin yang guide to weight loss: lose weight through the ancient Chinese philosophy of yin and yang.


Toimetanud Eda Posti, Kaidi Roots.
„Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” – tutvustus


Hiina elanike tervisliku ja õnneliku eluviisi saladus on aastatuhandete jooksul Hiina kultuuri sügavalt juurdunud: hiinlased usuvad, et elu peab olema loomulik ja loodusega kooskõlas, loodus tähendab aga yin’i ja yang’i tasakaalu. Nad usuvad, et see on kõige alus.

Hiinlasi peetakse muu hulgas ka üheks kõige saledamaks rahvaks maailmas. Raamatus „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” tutvustab üle 30 aasta traditsioonilist Hiina meditsiini ja akupunktuuri praktiseerinud Lily Li Hua iidseid salenemise ja heaolu saladusi, samuti pakub lihtsaid retsepte ja harjutusi, mida saab hõlpsasti oma igapäevaeluga sobitada.

Raamatus „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” antakse ülevaade ka toitumisõpetusest, samuti mõistetest, mis juhivad hiinlaste lähenemist tervislikule söömisele ja miks see lääne omast nii palju erineb. Õpi ära tundma toiduaineid, mis on kergesti seeditavad, eemaldavad kehast toksiine, aitavad kehal säilitada loomulikku energiat ning aitavad hoida tervislikku kehakaalu.Raamatu „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” sisukord

Raamatu „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” seonduvad märksõnad: toitumine, toidud, toiduained, kehakaalu langetamine, eluviis, yin yang, Hiina meditsiin, alternatiivmeditsiin, meditatsioon, toiduretseptid, nõuandedRaamatu „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” tehnilised andmed


„Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 271 lk; 13,0 × 20,8 cm; ↔ 2,2 cm; 289 g.


Raamat „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” ilmumisandmed: Varrak, 2019


ISBN/EAN: 9789985345665 (978-9985-3-4566-5)

Ostan „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” hinnaga 18.81Soovitame lisaks väljaandele „Hiina toitumis- ja eluviisi tasakaal” vaadata ka neid trükiseid:


Antidieet
Antidieet

19.91


Tige kokk
Tige kokk

22.50


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525