Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: ToitumineKokaraamatudToiduained, joogid

Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust


„Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” on kõvakaaneline prantsuse köites raamat. Raamatu seisukord: uus.

Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust kaanepilt – front cover

Hind: 27.97


Autor: Margit Härma.


Toimetanud Karin Kastehein. Kujundanud Lilli-Krõõt Repnau. Illustratsioonid: Lilli-Krõõt Repnau. Fotod: Hele-Mai Alamaa.
„Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” – tutvustus


Ärge ehmuge, see raamat ei räägi hobuselihatoitudest, vaid sellest, kuidas valmistada aedvilju nii maitsvalt, et ka kõige skeptilisemad „jänesetoidu” põlgajad neid meeleldi söövad.

Kõik teavad, et aedviljad on tervislikud. Ometi söövad eestlased palju vähem köögivilja kui teiste maade rahvad. Aga pole hullu! Tervislikku toitu pakkuva kohvikuketi Mamo loojal Margit Härmal on mitmeid nippe ja kavalaid nõkse, kuidas olukorda lahendada. Kõige tõhusamaks salarelvaks on seejuures imehead maitsed!

Raamatu „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” esimesest osast leiab lugeja toidud, kus köögivilju on lisatud roogadesse nii, et nende maitsed domineerima ei hakkaks. Teises peatükis on retseptid aedviljadega harjunud sööjatele ja kolmandas autori pere lemmiktaimetoidud. Ja siis veel valik kastmeid ja muud head-paremat. Juurde on lisatud ka siinsetes retseptides kõige sagedamini esinevate köögiviljade tutvustused, kus leidub nii praktilisi nõuandeid kui ka Tervise Arengu Instituudi selgitusi, miks üks või teine vili kasulik on.Raamatu „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” sisukord

Raamatu „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” seonduvad märksõnad: tervislik toitumine, toiduvalmistamine, köögiviljad, köögiviljatoidud, nõuanded, kokaraamatudRaamatu „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” tehnilised andmed


„Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” on kõvakaaneline prantsuse köites raamat, 208 lk; 17,6 × 24,7 cm; ↔ 2,0 cm; 676 g.


Raamat „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” ilmumisandmed: Varrak, 2016


ISBN/EAN: 9789985338049 (978-9985-3-3804-9)

Ostan „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” hinnaga 27.97Soovitame lisaks väljaandele „Köögiviljarikkad road ehk kuidas küpsetada Trooja hobust” vaadata ka neid trükiseid:


Antidieet
Antidieet

19.91


Tige kokk
Tige kokk

22.50


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525