Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: MeditsiinTervisToitumine

Tervisenõuandeid elukogenud arstilt


„Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Tervisenõuandeid elukogenud arstilt kaanepilt – front cover

Hind: 21.90


Autor: Adik Levin.


Toimetanud Helle Raidla, Inge Pitsner.
„Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” – tutvustus


Meditsiiniteaduste doktor Adik Levin (17.08.1940) peatub raamatus „Tervisenõuanded elukogenud arstilt” teemadel, mille pärast ta on oma pika arstipraktika jooksul südant valutanud ning mis on tema elu ja ka isiklikku tervist oluliselt mõjutanud. Vastsündinute pediaatriasse tõi dr Levin murrangu mitte ainult Eestis, vaid kogu maailmas. 1979. aastal loodi Tallinna Lastehaiglas osakond, kus vastsündinud ja enneaegsed lapsed said olla ööpäevaringselt koos emaga. Sellest kasvas välja humaanse vastsündinute meditsiini filosoofia, mis on leidnud tunnustust üle maailma. 25-s Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa haiglas viidi läbi kolmeaastane uuring, mille tulemusena kinnitati meie lastehaiglas välja töötatud süsteem kuldseks standardiks tervele maailmale.

Raamatu „Tervisenõuanded elukogenud arstilt” autori Adik Levini sulest on ilmunud üle 150 teadusartikli ja tosin raamatut. Ta on üks tsiteeritumaid Eesti pediaatreid maailmas. Ligi 20 aastat oli ta Tallinna Ülikooli õppejõud, aidates koolitada tulevasi sotsiaaltöötajaid. Teda on autasustatud Punase Risti I klassi teenetemärgiga ning ta on Tallinna teenetemärgi kavaler.Raamatu „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” sisukord

Raamatu „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” seonduvad märksõnad: vastsündinud, imikud, lapsehooldus, rinnaga toitmine, ema-lapse suhe, tervis, tervislik toitumine, toidutalumatus, dieet, tervisenõuandedRaamatu „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” tehnilised andmed


„Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” on kõvakaaneline raamat, 272 lk; 14,6 × 22,0 cm; ↔ 2,5 cm; 392 g.


Raamat „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” ilmumisandmed: Pilgrim, 2020


ISBN/EAN: 9789949099245 (978-9949-099-24-5)

Ostan „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” hinnaga 21.90Veel üllitisi „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Tervisenõuandeid elukogenud arstilt” vaadata ka neid trükiseid:


Kirurgia
Kirurgia

79.79


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525