Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: ToitumineTervis

Normaalse söömise kursuste käsiraamat
Teejuht ja abimees eluks nüüdisaja globaalsel infoprügimäel


„Normaalse söömise kursuste käsiraamat” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Normaalse söömise kursuste käsiraamat Teejuht ja abimees eluks nüüdisaja globaalsel infoprügimäel kaanepilt – front cover

Hind: 29.90


Autorid: Anne Lill, Mihkel Zilmer, Urmas Kokassaar.


Kujundanud Marek Allvee. Illustratsioonid: Piia Maiste.
„Normaalse söömise kursuste käsiraamat” – tutvustus


Nüüdisaja elu on paradoksaalne! Üha kasvav tohutu infohulk internetis, paberil ja mistahes keeles pole parandanud inimeste haritust nii elutähtsas asjas nagu söömine. Hoopis vastupidi. Tulemuseks on ähmastunud põhitõed, väljamõeldised, legendid, mistahes huvidest genereeritud ja agressiivsete müügiloosungitega pealesurutavad sõnumid. Ja nii süvenebki inimeste pidev tõmblemine ühest äärmusest teise, sest ühel päeval ilmub näiteks teade kohvi joomise kahjulikkusest, järgmisel aga sõnum selle tarbimise kasulikkusest. Kuidas käituda, mida teha? Lahendus on lihtne! Tuleks omandada normaalse söömise elulised algtõed. Raamat aitab seda teha! Nii nagu meie varasemates raamatutes on ka siin tähtis põhimõte, et kõigil inimestel on õigus saada selget, neutraalset ja süsteemset söömisalast informatsiooni ja haridust. See on lõppkokkuvõttes ka majanduslikult tulus, nii inimese enda kui ka kogu meie ühiskonna jaoks. Ja veel, kui oled omandanud normaalse söömise elulised alustõed, siis märkad, et sinu bioloogilist elu ei suuda enam risustada ei pidevalt pealesurutav pseudoinfo ega mitmesugused kompleksid.

Söömine on inimelu alus. Puudujäägid ja liialdused selles põhjustavad varem või hiljem häireid inimkehas. Nõrgenevad keha passiivsed ja aktiivsed kaitsesüsteemid, häirub rakkude jagunemine, pidurdub haavade paranemine, aeglustub ainevahetus, väheneb lihaste jõudlus, tasapisi langeb ka vaimne võimekus. Põhiteadmised söömisest on hädavajalikud kõikidele inimestele ja neid selles raamatus ka selgitatakse. Selline info on vajalik, et oleks võimalus elada normaalselt (loe: õnnelikult) nüüdisaja söömisalases „info” uputuses, mis valdavas enamikus on inimorganismi jaoks kehtetu ja populistlik, tugevalt kallutatud kellegi/millegi ärihuvidest jms.

Käsiraamatu esimene osa on normaalse söömise lihtne aluskursus, mis annab lühidalt ja selgelt teadmised, mille omandamiseks pole vaja mingitki eriharidust. Selles tuuakse välja põhireeglid, mida peaks teadma ja järgima igaüks. Pane tähele! Kui piirdudki vaid selle lühikese põhikursuse omandamise ja rakendamisega ka siis võid olla enda üle uhke. Sa oled ellu viinud kõige olulisema osa oma ainevahetuse ja tervise nimel jne.

Raamatu teine osa on normaalse söömise süvakursus, mis selgitab lihtsalt toitainete mõisted ja vajaduse harides sügavama huviga lugejaid põhitoiduainete valdkonnas ning tervisele soodsa ehk normaalse söömise detailsemaks rakendamiseks. Rõhutame, et see osa annab esmakordselt laiale lugejaskonnale ka teaduspõhise info söögipoolise toitainete tegeliku sisalduse kohta, lähtudes seejuures inimkeha reaalsest päevasest vajadusest.

Käsiraamatu kolmas osa kannab tingliku nimetust normaalse söömise ülikoolikursus. Selles analüüsitakse mistahes põhjusel kuumaks köetud teemasid nende tegelikus sisus võtmaks maha hirme, rumalusi jne. Võid veenduda korduvalt, et söömisrumaluste peiteaeg on tavaliselt 10–15 aastat.

Käsiraamatu lõpus on nn lisalugemise peatükike elu ja söömise laiemaks mõnusaks tunnetamiseks ja sellest arusaamise soonega inimesele ka lihtsalt mõnulemiseks.

Raamat on sobiv kõigile, kes soovivad harida ennast ja ka nendele, kes tegelevad kooli-süsteemis teiste harimisega.Raamatu „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” sisukord

Raamatu „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” seonduvad märksõnad: toitumine, tervislik toitumine, toiduained, toitained, käsiraamatudRaamatu „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” tehnilised andmed


„Normaalse söömise kursuste käsiraamat” on pehmekaaneline raamat, 159 lk; 21,2 × 25,0 cm; ↔ 1,0 cm; 396 g.


Raamat „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” ilmumisandmed: Avita, 2012


ISBN/EAN: 9789985218648 (978-9985-2-1864-8)

Ostan „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” hinnaga 29.90Veel üllitisi „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Normaalse söömise kursuste käsiraamat” vaadata ka neid trükiseid:


Antidieet
Antidieet

19.91


Tige kokk
Tige kokk

22.50


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525