Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Jooga ja Pilates

Viie minuti jooga
Voodist tõusmata


„Viie minuti jooga” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Viie minuti jooga Voodist tõusmata kaanepilt – front cover

Hind: 9.90


Koostaja: Gerda Kroom.


Toimetanud Tiina Lias.
„Viie minuti jooga” – tutvustus


Teile meeldib jooga, kuid teil pole aega sellega tegeleda? Või siis vastupidi, te peate seda eksalteerunud koduperenaiste kentsakaks harrastuseks? Aga asjata, sest jooga iidse õpetuse ja praktikate abil võib iga inimene uuesti sündida.
Raamat Viie minuti jooga: voodist tõusmata tõestab, et jooga võib olla lihtsam, kui te arvate, ja mis peamine – see tõepoolest töötab! Teil pole vaja isegi kusagile minna, sest enamikku siin kirjeldatud harjutusi võib sooritada voodist tõusmata.
Lihtsad asana’d, mudrad ja pranyama aitavad teil vabaneda haigustest, ärevusest, kahjulikest harjumustest ja liigsest kehakaalust ning võimaldavad saavutada psüühilise tasakaalu ja suurepärase tervise.

Viie minuti jooga: voodist tõusmata – sissejuhatus


Joogakultuur on Indias eksisteerinud juba tuhandeid aastaid, kinkides harrastajatele suurepärase tervise ja hingelise heaolu. Jooga meetodid kätkevad endas hoolitsust inimese keha ja vaimu eest. Toimub ebaõigest toitumisest, liikumisvaegusest, organismi mittetäielikust puhastumisest jm tingitud halva tervise tegelike põhjuste kõrvaldamine. Peale selle soodustavad jooga õiged hingamis- ja keskendumistehnikad vaimse võimekuse tõusu, teravdavad meie tundeid ja suurendavad intellektuaalseid võimeid. Meditatsiooni abil võimaldab jooga läheneda meil oma vaimsele olemusele.
Jooga avaldab mõju inimesele tervikuna ega piirdu üksnes mõne füsioloogilise või vaimse sfääriga. Jooga tugevdab inimese sisemuses juba eksisteerivaid jõude, arendades võrdväärselt nii füüsilisi, vaimseid kui ka kõlbelisi külgi. Alustades füüsise parandamisest, jõutakse samm-sammult hingelise seisundini.
Kui õigesti sooritada jooga algkursus, toimuvad teie kehas pealtnäha tähtsusetud ja justkui märkamatud muutused, kuid umbes kuue kuu pärast hakkavad need avalduma teie maitsemeeles ja harjumustes, samuti avarduvad teie vaimsed võimed. Vastavalt kehas uinuvate jõudude virgumisele muutub ka teie teadvuse seisund: te ei tunne end enam üksikuna, hirmud kaovad ja saabub õnnetunne.
Jooga kõrgemad staadiumid nõuavad aga spetsiaalseid treeninguid, milleks tänapäeva keskkond ja kiire elutempo päris hästi ei sobi. Seetõttu võib piirduda asana’te praktiseerimise, sügava hingamise oskuse omandamise ja lõdvestusharjutuste sooritamisega. Nende oskuste omandamisele tasub mõnevõrra aega pühendada.Raamatu „Viie minuti jooga” sisukord

Raamatu „Viie minuti jooga” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Viie minuti jooga” seonduvad märksõnad: jooga, joogaharjutusedRaamatu „Viie minuti jooga” tehnilised andmed


„Viie minuti jooga” on pehmekaaneline raamat, 112 lk; 13,9 × 19,9 cm; ↔ 0,6 cm; 124 g.


Raamat „Viie minuti jooga” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Viie minuti jooga” ilmumisandmed: Odamees, 2020


ISBN/EAN: 9789949674732 (978-9949-674-73-2)

Ostan „Viie minuti jooga” hinnaga 9.90Veel üllitisi „Viie minuti jooga” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Viie minuti jooga” vaadata ka neid trükiseid:


Jooga
Jooga

34.94


Jooga
Jooga

14.74


Hinga
Hinga

21.70


Jogilates
Jogilates

33.93


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525