Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Jooga ja PilatesMassaažKehakultuur

Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks


„Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: kasutatud, kuid piisavalt heas korras, nii et sobib suurepäraselt võimlemise käsiraamatuks.

Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks kaanepilt – front cover

Hind: 37.97


Autor: Ilchi Lee.


Inglise keelest tõlkinud Eva Nilson.


Originaali pealkiri: Meridian exercise for self-healing.


Toimetanud Annika Kohv.
„Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” – tutvustus


Raamat „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” on rühmitatud enamlevinud sümptomite järgi: seljavalud, peavalud, külmetushaigused, gripp, liigese- ja lihasevalud, unetus.

Rohkete fotodega raamat „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” kirjeldab spetsiifilisi meridiaaniharjutusi, mis leevendavad üldlevinud vaevusi, kaasa arvatud peavalu, külmetushaigusi, grippi, kuid ka tõsisemaid haigusi, nagu kõrge vererõhk, suhkruhaigus ja kilpnäärmehaigused. Meridiaanivõimlemine on tehnika, mida on rohkem kui tuhande aasta kestel Aasia tervenduskunsti traditsioonides arendatud ja täiustatud.
• Kerged, vähe aega nõudvad harjutused, mis leevendavad stressi, taastavad füüsilist tervist ja tasakaalustavad vaimu.
• Üksikasjalikud juhendid koos fotodega tosinast harjutusest, mis on spetsiifiliselt kujundatud üldlevinud sümptomite jaoks.
• Hingamise ja lõdvestumise tehnikad, et äratada kaasasündinud tervenemisvõimet ja suurendada meridiaanivõimlemisest saadavat kasu.

Raamatu „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” autor Ilchi Lee rajas süsteemi nimega Brain Education System Training (BEST), mille eesmärgiks on elukvaliteedi parandamine mitmesuguste vaimu ja keha treenimise meetodite abil. Tema enesearendamise programmid on unikaalsed, ühendades Ida filosoofilised kontseptsioonid Lääne teaduslike arusaamadega. Ta on kirjutanud kolmkümmend raamatut ajuhariduse, tervise ja heaolu, enesearendamise ja personaalse kasvu kohta. Ta on ka Dahni jooga rajaja.Raamatu „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” sisukord

Raamatu „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” seonduvad märksõnad: eneseravi, joogaharjutused, punktimassaaž, venitusharjutused, kehalised harjutused, käsiraamatud, punktmassaažRaamatu „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” tehnilised andmed


„Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” on pehmekaaneline raamat, 344 lk; 13,9 × 20,7 cm; ↔ 2,3 cm; 328 g.


Raamat „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” ilmumisandmed: Ersen, 2012


ISBN/EAN: 9789949251605 (978-9949-25-160-5)

Ostan „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” hinnaga 37.97Soovitame lisaks väljaandele „Meridiaanivõimlemine enesetervenduseks” vaadata ka neid trükiseid:


Jooga
Jooga

34.94


Jooga
Jooga

14.74


Hinga
Hinga

21.70


Pilates
Pilates

37.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525