Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Jooga ja PilatesEsoteerika

Kundalini: jumalik energia, jumalik elu


„Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: .


Kundalini: jumalik energia, jumalik elu kaanepilt – front cover

Hind: 34.90


Autor: Cyndi Dale.


Inglise keelest tõlkinud Kirke Tinno.


Originaali pealkiri: Kundalini: divine energy, divine life.


Toimetanud Annika Kohv. Kaane kujundanud Reet Helm.
„Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” – tutvustus


Kas kundalini on tee valgustumiseni? Heaolu ja tarkuse saladus? Seda keerukat ja müstilist energiat on sageli seostatud püha seksi ja spirituaalsete eesmärkidega. Kundalini on üks jumalikke energiaid, mille üle on enim arutletud, kuid mida harva mõistetakse. Mis see siis tegelikult on?

Tunnustatud intuitiivne ravitseja Cyndi Dale on koostanud sisutiheda, kuid kergesti mõistetava juhise, mis aitab teil mõista kundalini energiat ja selle kasutamist elu füüsiliste ja hingeliste aspektide muutmiseks. Selle püha energia avastamine ja rakendamine on tugeva tervise, paremate ja mõtestatud suhete hoidmise ja oma elu erilise eesmärgi avastamiseks hädavajalik.

Käesolevas raamatus on välja toodud ka hiljutised teaduslikud uurimused. Samuti tutvustab see muutuste jõudu sisaldavaid praktikaid nagu hingamistehnikad, tantra, mantrad ja salapärale valgust heitvad lood Cyndi Dale’i ravi- ja õpetuspraktikatest.

Cyndi Dale on Essential Energy president. Tegu on ühinguga, mis pakub vaistupõhist ravitsemist, isiklikku juhendamist inimese saatusele vastavalt ning korporatiivseid nõuandeid. Cyndi on rahvusvaheliselt tunnustatud kirjanik, spiiker, ravitseja ja ärikonsultant. Cyndi resideerub Minneapolises, Minnesotas.Raamatu „Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” sisukord

Raamatu „Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” seonduvad märksõnad: elujõud, tšakrad, energiaravi, jooga, meditatsioon, vaimutreeningRaamatu „Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” tehnilised andmed


„Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” on pehmekaaneline raamat, 327 lk; 12,8 × 19,9 cm; ↔ 2,2 cm; 271 g.


Raamat „Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” ilmumisandmed: Ersen, 2014


ISBN/EAN: 9789949255016 (978-9949-25-501-6)

Ostan „Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” hinnaga 34.90Soovitame lisaks väljaandele „Kundalini: jumalik energia, jumalik elu” vaadata ka neid trükiseid:


Jooga
Jooga

34.94


Jooga
Jooga

14.74


Hinga
Hinga

21.70


Pilates
Pilates

37.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525