Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Jooga ja PilatesAlternatiivmeditsiinEneseabi

Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks
Seljavalu ja peavalu leevendamisest ängistusega toimetulekuni ning rõõmu ja sisemise rahu leidmiseni


„Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks Seljavalu ja peavalu leevendamisest ängistusega toimetulekuni ning rõõmu ja sisemise rahu leidmiseni kaanepilt – front cover

Hind: 14.94


Autor: Christine Burke.


Inglise keelest tõlkinud Marju Algvere.


Originaali pealkiri: The yoga healer: remedies for the body, mind and spirit.


Toimetanud Piret Frey.
„Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” – tutvustus


Kas kaelavalu ei taha kaduda? Kas olete ühtelugu kärsitu ja tunnete masendust? Kas soovite, et teie elus oleks rohkem armastust, tasakaalu või tunnustust?

Raamatuga „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” annab autor Christine Burke, 16-aastase staažiga joogaõpetaja ja kooli Liberation Yoga juht, teie keha, meele ja vaimu tervendamise ja ergastamise teie enda kätesse. Olenemata sellest, kas olete joogas algaja või kogenud harrastaja, tegelete joogaga vahetevahel või järjepidevalt, käesolev kergesti mõistetav käsiraamat „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” pakub teile iidse joogakunsti ja joogateaduse innustavaid ravivõtteid.

Raamatus „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” on tõhusad joogaharjutused 40 füüsilise vaevuse ja ka meeleseisundiga seotud probleemide leevendamiseks. Ükski ravisessioon pole pikem kui 15 minutit, mis on igati sobiv ka väga tegusatele inimestele. Kõiki asendeid ja harjutuste sarju illustreerivad selged ja arusaadavad fotod.

Raamat „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” annab igaühele võimaluse leida üles iseendas peituv tervendaja: selle abil vähendate stressi, suurendate keskendumisvõimet ja energiat ning kutsute oma igapäevaellu rohkem rahu ja rõõmu.Raamatu „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” sisukord

Raamatu „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” seonduvad märksõnad: jooga, rahvameditsiin, alternatiivmeditsiin, joogaharjutused, hingamisharjutused, eneseabi, käsiraamatudRaamatu „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” tehnilised andmed


„Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 176 lk; 19,1 × 23,4 cm; ↔ 1,2 cm; 546 g.


Raamat „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” ilmumisandmed: Varrak, 2019


ISBN/EAN: 9789985345504 (978-9985-3-4550-4)

Ostan „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” hinnaga 14.94Soovitame lisaks väljaandele „Ravijooga: võtted keha, meele ja vaimu tervendamiseks” vaadata ka neid trükiseid:


Jooga
Jooga

34.94


Jooga
Jooga

14.74


Hinga
Hinga

21.70


Pilates
Pilates

37.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525