Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: EsoteerikaJooga ja PilatesIlu ja tervis

Näojooga kaardid


„Näojooga kaardid” on kaardikomplekt. Kaardikomplekti seisukord: uus.

Näojooga kaardid kaanepilt – front cover

Hind: 31.70


„Näojooga kaardid” – tutvustus


„Näojooga kaardid” on siin, et tagada Teile regulaarne praktiseerimine, mis aitab tõestatult vananemise vastu, parandab naha struktuuri, kvaliteeti ja hoiab ära selle lõtvumise. Näolihased ei erine üldse ülejäänud kere lihastest. Näos on üle 50 erineva lihase, millest kõiki ei pruugi me igapäevaselt rakendada. Lihaste passiivsus muudab naha lõdvaks ja toob kaasa enneaegse vananemise. Kuna näonaha vananemine on osaliselt tingitud lihaste toonuse kadumisest ja pingest, siis võite näojoogale pühendudes muuta enda näonaha säravamaks ja nooruslikumaks.

Järjepidevus on edu võti, sest kindlasti ei toimu muutused üleöö. Alustuseks võiksite proovida harjutusi teha vähemalt 10 minutit päevas ja seda 3–4 kuud järjest. Kas olete valmis äratama tukkuvad lihased oma näos ja säilitama kortsuvaba naha?

Harrastades regulaarset näojoogat 6 või enam kuud, näete oma nägu täielikult pingul, paiksed ilmejooned on vähenenud, silmaalused kotid väiksemad ja jooned võivad väheneda suisa kuni 80%. Märkimisväärne muutus kogu naha elastsuses ja jumes.

Ideaalne viis harjutamiseks on võtta pakist üks kaart ja asetada see nähtavale kohale. Sobiv paik on näiteks külmik, arvutilaud, esikukapp – iga koht, millest möödute päeva jooksul mitu korda. Idee seisneb selles, et iga kord, kui sealt mööda liigute, siis teete ka harjutuse ära. See omakorda tagab, et kordaksite harjutust mitu korda päevas lühikeste kordustega ning ise ei pea selle jaoks eraldi aega leidma. Järgmisel päeval vahetate kaardi uue vastu. Kuu möödudes segate paki läbi ja lähebki uus ring. Segamine ja vahetamine tagab selle, et lihased ei harjuks liialt ära.

Pidage meeles, et näojooga jaoks pole keegi liiga noor või vana ning sugu ei mängi rolli!

Selle kaardipakiga saate endale personaalse näojooga treeneri, kes harjutab sinuga just siis ja täpselt seal, kus sina selleks kõige enam valmis oled.

Enne näolihaste treenimist tuleks nägu meigist ja sinna kogunenud mustusest puhastada ning kanda sellele niisutavat salvi või näopalsamit.

Pakis on 32 näojooga kaarti.Raamatu „Näojooga kaardid” sisukord

Raamatu „Näojooga kaardid” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Kaardikomplektiga „Näojooga kaardid” seonduvad märksõnad: jooga, harjutused, näonahkKaardikomplekti „Näojooga kaardid” tehnilised andmed


„Näojooga kaardid” on kaardikomplekt, 32 lk; 10,1 × 14,4 cm; ↔ 1,2 cm; 140 g.


Kaardikomplekt „Näojooga kaardid” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Kaardikomplekti „Näojooga kaardid” ilmumisandmed: 2021


ISBN/EAN: 4745011000866

Ostan „Näojooga kaardid” hinnaga 31.70Soovitame lisaks väljaandele „Näojooga kaardid” vaadata ka neid trükiseid:


Feng shui
Feng shui

17.97


Hingeteed
Hingeteed

14.74


Küpsus
Küpsus

27.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525