Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Jooga ja PilatesKokaraamatudToitumine

Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma


„Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma kaanepilt – front cover

Hind: 34.94


Autor: Liina Ravneet Elvik.


Toimetanud Siiri Soidro. Kujundanud Liisi Siibak. Illustratsioonid: Kätlin Kaljuvee. Joonised: Kätlin Kaljuvee. Fotod: Annika Metsla, Ats Vooglaid, Liina Ravneet Elvik, Timo Kosenko.
„Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” – tutvustus


Eestlasest joogaõpetaja Liina Elviku raamat viib sind kundalini jooga maagilisse salamaailma – õpetuste juurde, mis olid kunagi kättesaadavad vaid valitsejatele, kuid nüüd on avatud teenima igat inimhinge.

Iidsed joogatarkused õpetavad sulle, kuidas elada siin maailmas õnneliku, elurõõmsa, terve, armastava ja kartmatuna, mõista ja hoida harmoonilises tasakaalus keha, meelt ja hinge ning suhteid iseenda ja teistega. Mida süüa, et tervis oleks tugev ja meel erk.

Raamat „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” tutvustab spetsiaalseid joogatehnikaid ja tööriistu, maalib pildi joogalikust elamise kunstist, õpetab valmistama keelt- ja kõhtu silitavaid joogatoite ning näitab ette kümme harjutusseeriat ja kümme meditatsiooni. Saad teada, miks naine on 16 korda tugevam kui mees, mida teha 84 klaveriklahviga oma suulaes ja kuidas anda lihtsa sõrmeasendiga endale lisaportsjon kannatlikkust. Räägime, miks on meie kaugeim reis ainult 20 cm pikkune, kuidas alandada spetsiaalse hingamisega palavikku ja teha kolme minutiga ajule taaskäivitus. Leiad näpunäiteid ja praktilisi harjutusi, kuidas laadida end energiaga, visata seljast stressirüü, avada külluse ja elurõõmu kraanid ning palju muud põnevat.Raamatu „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” sisukord

Raamatu „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” seonduvad märksõnad: jooga, meditatsioon, joogaharjutused, dieet, toiduretseptidRaamatu „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” tehnilised andmed


„Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” on kõvakaaneline raamat, 200 lk; 17,5 × 24,7 cm; ↔ 1,9 cm; 631 g.


Raamat „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” ilmumisandmed: Pegasus, 2013


ISBN/EAN: 9789949531141 (978-9949-531-14-1)

Ostan „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” hinnaga 34.94Soovitame lisaks väljaandele „Kundalini jooga: teekond imelisse võlumaailma” vaadata ka neid trükiseid:


Jooga
Jooga

34.94


Jooga
Jooga

14.74


Hinga
Hinga

21.70


Pilates
Pilates

37.97


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525