Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: AlternatiivmeditsiinJooga ja PilatesTervis

Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel


„Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus, viimane eksemplar meie raamatupoes.

Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel kaanepilt – front cover

Hind: 35.95


Autor: Kuanyshbay Rakhimzhanov.


Vene keelest tõlkinud Ruudi Alba.


Toimetanud Hella Kaldaru. Kaane kujundanud Janika Vesberg.
„Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” – tutvustus


Doktor Kuanyshbay Rakhimzhanov on neuroloog ja Hiina meditsiini spetsialist, kes töötas pikka aega Nõmme haigla Mustamäe polikliinikus, esmalt arst-terapeudina, hiljem neuroloogia osakonna juhatajana. 1984. aastal avas ta Eesti esimese nõelravi kabineti. Seniajani käib ta igal kevadel ja sügisel Eestis, et patsiente nõustada ja aidata.
Patsiendi seisundit hindab ta pulsidiagnostika ning paljude väliste märkide – hääle, naha, juuste, liikumise jms põhjal.

Käesolevas raamatus jagab doktor ida meditsiini põhimõtetel ja filosoofial põhinevaid ning aastakümnete jooksul kogutud teadmisi ja arusaamu tervisekäitumise kohta. Suure osa raamatust moodustavad põhjalikud joogaharjutuste kirjeldused koos seletusega, millist mõju need avaldavad ühele või teisele siseelundile. Autor on 40 aastat juhendanud joogarühma ja praktiseerinud joogalikku elufilosoofiat.
Muu hulgas leiab raamatust mitmesuguseid eneseabivõtteid lähtuvalt kehaehituse eripäradest ja organismi talitlusest eri aastaaegadel.Raamatu „Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” sisukord

Raamatu „Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” seonduvad märksõnad: Hiina meditsiin, alternatiivmeditsiin, jooga, Chi Kung, tšakrad, energiakanalid, joogaharjutused, käsiraamatudRaamatu „Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” tehnilised andmed


„Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” on kõvakaaneline raamat, 159 lk; 17,5 × 24,5 cm; ↔ 1,2 cm; 492 g.


Raamat „Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” ilmumisandmed: Varrak, 2016


ISBN/EAN: 9789985336496 (9789985336489, 978-9985-3-3648-9 (vale))

Ostan „Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” hinnaga 35.95Soovitame lisaks väljaandele „Inimene ühiskonna ja looduse kuningriigi vahel” vaadata ka neid trükiseid:


Aiaapteek
Aiaapteek

14.99


Hingeteed
Hingeteed

14.74


Küpsus
Küpsus

27.97


Tui na
Tui na

15.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525