Saleda raamat


„Saleda raamat” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Saleda raamat kaanepilt – front cover

Hind: 14.90


Autor: Jeane Eddy Westin. Eessõna autor: Dan Odegard.


Inglise keelest tõlkinud Inger Traat.


Originaali pealkiri: The thin book.

„Saleda raamat” – tutvustus


Raamatu „Saleda raamat” esimesest osast leiate nõuandeid õige toitumise, kehaliste harjutuste ja positiivse vaimse hoiaku säilitamise põhiprintsiipide kohta. Raamatu „Saleda raamat” teises osas olevad mõtisklused peaksid aitama tõsta enesehinnangut, õpetades mõtlema, tundma ja elama positiivsemalt.

„Saleda raamat” – tagakaanetekst


Jeane Eddy Westin on kirjanik, õpetaja ja konsultant. Temalt on ilmunud raamatud The Thin Book, The Thin Book 2 ja Breaking Out of Your Fat Cell. Lisaks sellele on ta kirjutanud üle 250 artikli, mis on ilmunud mitmetes erinevates väljaannetes.

Õige lugemismaterjal neile, kes soovivad kaalust allavõtmisel edu saavutada! Juba aastaid on Westini The Thin Book („Saleda raamat”) ja The Thin Book 2 pakkunud kasulikku inspireerivat lugemist neile, kes töötavad kaalust allavõtmise kallal. Nüüd leiavad lugejad kogu selle materjali ühe kompaktse mahuka käepärase raamatu kaante vahelt.

Asjatundlik teave … Saleda raamatu esimesest osast loete õige toitumise, kehaliste harjutuste tegemise ja positiivse vaimse hoiaku säilitamise põhiprintsiipide kohta, uurite läheduse, sõpruse, vaimse toe ja enesedistsipliiniga seotud küsimusi ning õpite elama energiaküllast võitjaelu, mida te väärite.

Toetavad sõnumid … Saleda raamatu teises osas leiduvad igapäevased motivatsiooninivood kõrgel hoidvad mõtisklused aitavad tõsta sinu enesehinnangut, õpetades sind mõtlema, tundma ja elama positiivsemalt.Raamatu „Saleda raamat” sisukord

Raamatu „Saleda raamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Saleda raamat” seonduvad märksõnad: rasvumine, enesedistsipliin, positiivne mõtlemine, eneseabi, saledusdieet, kehalised harjutusedRaamatu „Saleda raamat” tehnilised andmed


„Saleda raamat” on kõvakaaneline raamat, 392 lk; 14,7 × 21,4 cm; ↔ 3,5 cm; 518 g.


Raamat „Saleda raamat” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Saleda raamat” ilmumisandmed: Ersen, 2000


ISBN/EAN: 9789985762288 (9985-76-228-2, 9985762282)

Ostan „Saleda raamat” hinnaga 14.90Soovitame lisaks väljaandele „Saleda raamat” vaadata ka neid trükiseid:


Tige kokk
Tige kokk

22.50


Antidieet
Antidieet

19.99


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125