Ekraaniaju
Kuidas digisõltuvus meie tervist ja heaolu mõjutab


„Ekraaniaju” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus raamat, kuid kahjuks tagakaanel triipkoodi peal väike poolesentimeetrine pinnakahjustus.

Ekraaniaju Kuidas digisõltuvus meie tervist ja heaolu mõjutab kaanepilt – front cover

Hind: 22.77


Autor: Anders Hansen.


Originaali pealkiri: Skärmhjärnan: hur en hjärna i osynk med sin tid kan göra oss stressade, deprimerade och ångestfyllda.

„Ekraaniaju” – tutvustus


MEIE AJU EI OLE MEIE AJAGA KOOSKÕLAS! Kiire elutempo, pidev stress ja alalist internetiühendust eeldav digitaalne elustiil mõjutavad meie aju ja enesetunnet. Meil on üha raskem keskenduda, me magame halvasti, suhtleme üksteisega päris elus üha vähem, kadestame teiste inimeste sotsiaalmeedias esitatud elamusi – ja meie empaatiavõime väheneb pidevalt. Psüühilistest häiretest ja vaevustest ähvardab kujuneda suur oht meie tervisele.

Raamatus „Ekraaniaju” räägib Rootsi psühhiaater Anders Hansen, populaarse raamatu „Tugev aju” autor, kuidas aju toimib ja mis juhtub, kui me vaatame igal võimalikul ja võimatul ajal oma arvutisse või nutitelefoni. Teemat lähemalt uurides saad peagi aru, et võib-olla peaksid oma aju eest rohkem hoolt kandma. Sest ükskõik, kui palju sulle ka meeldib vaadata ekraanilt Instagrami ja Facebooki uudisvoogu või pilte ja filme, on sinu aju kujunenud hoopis teisel ajal ega ole kohastunud tänapäeva digitaalse ühiskonnaga. Raamat „Ekraaniaju” aitab meil saavutada kontrolli oma nutiseadmete kasutamise harjumuste üle, andes uusi teadmisi ja täiesti uue arusaamise sellest, mis inimese peas toimub.

Raamatu „Ekraaniaju” autor Anders Hansen töötab Stockholmis Karolinska instituudi psühhiaatriaosakonna peaarstina. Peale mitme raamatu on tema sulest ilmunud üle kahe tuhande artikli meditsiinist ja ravimitest, ta on pidanud sadu loenguid, muu hulgas ka ühe TEDi ettekande, ning osalenud raadio- ja telesaadetes. Tema raamat „Tugev aju” (eesti keeles ilmunud 2018, Varrak) leidis palju positiivset vastukaja, seda on saatnud rahvusvaheline müügiedu ja see on aidanud muuta nii poliitikute kui ka tavainimeste elu.Raamatu „Ekraaniaju” sisukord

Raamatu „Ekraaniaju” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Ekraaniaju” seonduvad märksõnad: peaaju, vaimne tervis, nutiseadmed, Internet, sotsiaalmeedia, võrgusuhtlus, psühholoogilised mõjud, internetisõltuvus, uni, tervisekäitumine, stressijuhtimine, tervisenõuandedRaamatu „Ekraaniaju” tehnilised andmed


„Ekraaniaju” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 208 lk; 14,8 × 21,0 cm; ↔ 1,5 cm; 347 g.


Raamat „Ekraaniaju” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Ekraaniaju” ilmumisandmed: Varrak, 2020

Ostan „Ekraaniaju” hinnaga 22.77
Raamatust „Ekraaniaju” on olemas ka järgmised eksemplarid


Ekraaniaju
Lakkadega pehmekaaneline raamat.
208 lk; 14,8 × 21,0 cm; ↔ 1,5 cm; 347 g.
Seisukord: uus.
Ilmumisandmed: Varrak, 2020
ISBN/EAN: 9789985348406

Kahjuks hetkel laost otsas.


Veel üllitisi raamatu „Ekraaniaju” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Ekraaniaju” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125