Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KodundusToitumineTervis

Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi
Tee lihtsalt ise!
Rohkem kui 300 kasutusvõimalust ja 33 retsepti, mis säästavad raha ja hoiavad keskkonda


„Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi Tee lihtsalt ise! Rohkem kui 300 kasutusvõimalust ja 33 retsepti, mis säästavad raha ja hoiavad keskkonda kaanepilt – front cover

Hind: 19.99Saksa keelest tõlkinud Katri Soe-Surén.


Originaali pealkiri: Fünf Hausmittel ersetzen eine Drogerie: einfach mal selber machen! Mehr als 300 Anwendungen und 33 Rezepte, die Geld sparen und die Umwelt schonen.


Kaanefoto autor: Sebastian Knecht. Kujundanud Piret Tuur, Sebastian Knecht.
„Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” – tutvustus


Asjalikul raamatul „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” ei ole kindlat autorit: smarticular.net on Saksa jätkusuutliku elu ideedeportaal. Alates 2014. aastast on nad kogunud ja avaldanud nõuandeid ja nippe, mis aitavad elada keskkonnasõbralikumalt. Portaali jälgijailt kogunenud headest nõuandeist koostatakse ka raamatuid, kuid saksakeelses portaalis täieneb ja uueneb materjal pidevalt. Eesti keelde pole smarticulari meeskonna väljaandeid varem tõlgitud.

Esimesena avaldame neilt raamatu „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi”, mille peategelased on söögisooda, sooda, äädika, sidrunhappe ja pesuseep. Nende abil on võimalik asendada pea kõiki kodukeemia poes saadaolevaid tooteid ning lahendada palju igapäevaprobleeme. Raamatus „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” on umbes 300 kasutusvõimalust ja 33 retsepti tõestamaks, kui lihtne see on. Osa neist nippidest on meile tuttavad, väga paljud saksa majapidamistarkused aga alles ootavad katsetamist ja proovimist.

Lihtsad abivahendid on mitmes mõttes väga kasulikud.
Omatehtud kehahooldus-, kosmeetika- ja majapidamisvahendid on tervislikumad!

Saad ise otsustada ja valida, mis sulle kõige paremini sobib ja millistest ainetest abivahendid koosnevad, nii pole karta allergiat ega muud halba mõju.
Kodustest vahenditest valmistatud alternatiivid on keskkonnasõbralikumad!

Tutvustatud kodused majapidamis- ja kosmeetikavahendid on kas looduslikku päritolu või lihtsalt biolagunevad. Nende kasutamine vähendab ka pakendiprügi hulka.
Isetegemine aitab säästa hulga raha!

Deodorant kogu perele vähem kui 50 sendi eest? Pesupulbrile kulub vaid murdosa summast, mida maksaksid selle eest poes? Raamat „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” õpetab säästma.
Isetegemine on lahe!

Avasta uusi võimalusi, kuidas elada lihtsat ja keskkonnasõbralikku elu.Raamatu „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” sisukord

Raamatu „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” seonduvad märksõnad: kodumajandus, tarbekeemia, kodu korrashoid, koristamine, pesupesemine, isiklik hügieen, toitumine, nõuanded, teatmikudRaamatu „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” tehnilised andmed


„Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 192 lk; 14,9 × 20,9 cm; ↔ 1,5 cm; 392 g.


Raamat „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” ilmumisandmed: Hea Lugu, 2020


ISBN/EAN: 9789916601464 (978-9916-601-46-4)

Ostan „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” hinnaga 19.99Soovitame lisaks väljaandele „Viis kodust vahendit asendavad tervet kodukeemiapoodi” vaadata ka neid trükiseid:


Sooda
Sooda

13.93


Betoon
Betoon

22.92


Kuu võim
Kuu võim

29.79


Jõulud
Jõulud

24.94


Toalilled
Toalilled

24.94


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525