Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Neidudele, tüdrukuteleHuumorTervis

Jah, mul on päevad, mis siis?


„Jah, mul on päevad, mis siis?” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Jah, mul on päevad, mis siis? kaanepilt – front cover

Hind: 24.94


Autor: Clara Henry.


Rootsi keelest tõlkinud Kadri Okas.


Originaali pealkiri: Ja, jag har mens, hurså.


Toimetanud Kairi Terav. Illustratsioonid: Li Söderberg. Fotod: Kristine Wreyford.
„Jah, mul on päevad, mis siis?” – tutvustus


Menstruatsioon. Mis see on? Miks see tekitab nii kohutavat kõhuvalu ja miks sa tahad selle ajal süüa kilode kaupa šokolaadi? Miks see on nii piinlik, et pead tualetti minnes tampooni või sideme käisesse peitma? Miks on sellest rääkimine tabu, kuigi igal kuul on miljonitel inimestel menstruatsioon? Ja kuidas vastata, kui keegi küsib sinult mõnitava hääletooniga „Kas sul on päevad vä?”.

Raamatu „Jah, mul on päevad, mis siis?” autor Youtube’er Clara Henry teab vastuseid neile ja paljudele teistelegi küsimustele ning jagab oma teadmisi hea meelega ka kõigi huvilistega – nii nendega, kellel on päevad juba alanud, kui ka nendega, kes oma esimest menstruatsiooni alles ootavad.

Raamat „Jah, mul on päevad, mis siis?” on täis põnevat infot ja kasulikke nippe kõigile, kes tahavad menstruatsiooni kohta rohkem teada. Clara jagab lugejaga muu hulgas oma isiklikke kogemusi ja selgitab menstruatsiooniga seotud mõisteid, ta kirjeldab erinevaid hügieenivahendeid ning kirjutab isegi sellest, kuidas suhtutakse päevadesse erinevates kultuurides. Ja mis kõige tähtsam – ta teeb seda omanäoliselt, kasutades värvikat ja vaimukat stiili.Raamatu „Jah, mul on päevad, mis siis?” sisukord

Raamatu „Jah, mul on päevad, mis siis?” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Jah, mul on päevad, mis siis?” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Jah, mul on päevad, mis siis?” seonduvad märksõnad: menstruatsioon, isiklik hügieen, hügieenitarbed, huumor, nõuandedRaamatu „Jah, mul on päevad, mis siis?” tehnilised andmed


„Jah, mul on päevad, mis siis?” on kõvakaaneline raamat, 192 lk; 17,6 × 24,6 cm; ↔ 2,0 cm; 707 g.


Raamat „Jah, mul on päevad, mis siis?” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Jah, mul on päevad, mis siis?” ilmumisandmed: Sinisukk, 2016


ISBN/EAN: 9789949344352 (978-9949-34-435-2)

Ostan „Jah, mul on päevad, mis siis?” hinnaga 24.94Soovitame lisaks väljaandele „Jah, mul on päevad, mis siis?” vaadata ka neid trükiseid:


Kuukiik
Kuukiik

45.54


Kasuema
Kasuema

22.88


Kadri
Kadri

16.96


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525