Jooga anatoomia


„Jooga anatoomia” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: kasutatud.

Jooga anatoomia kaanepilt – front cover

Hind: 27.90


Autorid: Amy Matthews, Leslie Kaminoff.


Inglise keelest tõlkinud Kristiina Kõrvas.


Originaali pealkiri: Yoga anatomy.


Toimetanud Andres Adamson, Meeli Roosalu. Illustratsioonid: haron Ellis.
„Jooga anatoomia” – tutvustus


Jooga anatoomia on raamat, mis pakub suurima hulga värviliste anatoomiliste illustratsioonide ja süvitsi mineva informatsiooniga sügavamat arusaama nii iga liigutuse kui ka jooga enese struktuuridest ja põhimõtetest.

Hingamisest seisuasenditeni ja keha ümberpööramiseni: näete, kuidas eri lihased liigeste liikumisele reageerivad, kuidas asendi muutmine võib seda tõhusamaks või ebatõhusamaks muuta ning kuidas lülisammas, hingamine ja kehaasendid on kõik fundamentaalsel tasandil ühendatud.

Ükskõik, kas te alles alustate oma teekonda või olete joogaga juba aastaid tegelenud, „Jooga anatoomiast“ saab hindamatu abivahend, mis võimaldab teil iga liigutust täiesti uues valguses näha.

Jooga anatoomia näol on autorid Leslie Kaminoff ja Amy Matthews – mõlemad rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdid ning anatoomia, hingamise ja kehaga töötamise õpetajad – loonud põhilise infoallika nii joogapraktiseerijatele, instruktoritele kui ka lihtsalt entusiastidele.

„Raamatut soovitaks lugeda nii joogaga tegelejatel kui ka õpetajatel, õpilastel, treeneritel ja sportlastel. Raamatut on põnev lugeda, sest sisu on kergelt mõistetav ja kujundite kaudu paljudele arusaadav. Omandades juurde uusi teadmisi paraneb sinu harjutuste sooritamise tehnika. Meeldivat lugemist ja nauditavaid treeninguid!”
Inga Neissaar, Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna spordipedagoogika ja treeninguõpetuse instituudi õppejõud, sporditeadustemagister, MyFitness Tartu treeningute juht ja Ashtanga jooga harrastaja.Raamatu „Jooga anatoomia” sisukord

Raamatu „Jooga anatoomia” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Jooga anatoomia” seonduvad märksõnad: jooga, inimese anatoomia, tugi- ja liikumiselundkond, joogaharjutused, lihasetöö, hingamineRaamatu „Jooga anatoomia” tehnilised andmed


„Jooga anatoomia” on pehmekaaneline raamat, 276 lk; 17,0 × 24,0 cm; ↔ 1,5 cm; 620 g.


Raamat „Jooga anatoomia” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Jooga anatoomia” ilmumisandmed: Helios, 2013


ISBN/EAN: 9789949948833 (978-9949-9488-3-3)

Ostan „Jooga anatoomia” hinnaga 27.90Soovitame lisaks väljaandele „Jooga anatoomia” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125