Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: TervisToitumineKokaraamatud

Toiduga vähi vastu


„Toiduga vähi vastu” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: vähekasutatud, heas korras raamat.

Toiduga vähi vastu kaanepilt – front cover

Hind: 34.94


Autorid: Denis Gingras, Richard Béliveau. Eessõna autor: David Servan-Schreiberilt.


Prantsuse keelest tõlkinud Helva Payet.


Originaali pealkiri: Cuisiner avec les aliments contre le cancer.


Toimetanud Mart Paberit.
„Toiduga vähi vastu” – tutvustus


Dr David Servan-Schreiber, populaarse raamatu „Vähi vastu. Kuidas muuta oma toitumist ja kaitsta end keskkonna mõjude eest” autor, ütleb eessõnas raamatule „Toiduga vähi vastu” järgmist:

Maailma Vähiuuringute Fondi eksperdid on jõudnud järeldusele, et kuni 40% vähijuhtudest läänemaailmas oleks võimalik vältida pelgalt toitumisharjumuste muutmisega (ja veelgi enam, kui me end ka rohkem liigutaksime).

Sellest lähtudes on Richard Béliveau pühendanud suure osa temale alluva molekulaarbioloogia labori vahendeist toiduainete selliste omaduste uurimisele, mis võiksid aidata organismil võidelda vähirakkude vohamise vastu. Koos Denis Gingras’ ja teiste kolleegidega on ta teinud üllatavaid avastusi. Näiteks avastas ta, kuidas rohelises tees sisalduvad katehhiinid takistavad vähirakkude levimist naabruses paiknevatesse tervetesse kudedesse ja nende rakkude kasvuks vajalike uute veresoonte moodustumist. Ja et petersellis on põletikuvastase toimega aine apigeniin, mis mõjub vähirakkudele suisa hävitavalt.

Oma uuringutes on nad keskendunud eeskätt toiduainetele, mis sisaldavad küllalt palju aktiivseid toimeaineid, nii et sellise toidu söömine mõistlikes kogustes avaldab inimorganismile tervendavat toimet. Neid hämmastas, kui palju on selliseid toiduaineid – nelja miljardi aasta pikkuse arengu jooksul on loodus jõudnud välja töötada hoopis rohkem raviaineid, kui võib leida kõigist farmaatsiatööstuse kataloogidest.

Autorid on raamatus „Toiduga vähi vastu” läinud aga pelkadest teoreetilistest mõttearendustest hoopis kaugemale. Suure valiku toiduretseptidega aitavad nad igaühel meist omaks võtta uue toitumise ja pakuvad tavapäraste roogade – praetud lihatüki, juustupasta ja pizza – asemele uued toidud, milles maitseelamused on ühendatud tervistava toimega. Söögem neid siis iga päev! Retsepte on lihtsamaid ja ka veidi keerulisemaid, ent kõik nad näitavad, et iga päev ja kolm korda päevas võib süüa toitu, mis on peale vähivastase toime ka tõeliselt nauditav.Raamatu „Toiduga vähi vastu” sisukord

Raamatu „Toiduga vähi vastu” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Toiduga vähi vastu” seonduvad märksõnad: vähk (med.), ennetav meditsiin, toitumine, tervislik toitumine, dieet, toiduained, toiduretseptid, nõuandedRaamatu „Toiduga vähi vastu” tehnilised andmed


„Toiduga vähi vastu” on kõvakaaneline raamat, 286 lk; 17,4 × 22,2 cm; ↔ 2,3 cm; 724 g.


Raamat „Toiduga vähi vastu” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Toiduga vähi vastu” ilmumisandmed: Varrak, 2012


ISBN/EAN: 9789985324530 (978-9985-3-2453-0)

Ostan „Toiduga vähi vastu” hinnaga 34.94Veel üllitisi „Toiduga vähi vastu” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Toiduga vähi vastu” vaadata ka neid trükiseid:


Puhtus
Puhtus

22.72


Aiaapteek
Aiaapteek

14.99


Tugev aju
Tugev aju

22.92


Sooda
Sooda

13.93


Antidieet
Antidieet

19.91


Hingeteed
Hingeteed

14.74


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525