top design element
Kirjavara raamatupood


Kirjavara online-raamatupood on veel alles noor. Kui Te siit soovitud raamatut ei leidnud, küsige ikka. Võimalik, et raamat on olemas, kuid pole andmebaasi veel jõudnud. Selleks vajutage nupule „Kirjuta meile”, avaneb kirja saatmise vorm.
OstukorvOtsing 


Eestikeelsed raamatudSoomekeelsed raamatudRootsikeelsed raamatudIngliskeelsed raamatudPrantsuskeelsed raamatudSaksakeelsed raamatudVenekeelsed raamatud


Sarjad
Viimati poodi lisatud raamatud
Uued raamatud (2021, 2020)

ANTIIK

Aabitsad
Aforismid, tsitaadid, mõtteterad
Aiandus, mesindus 2 uut
Ajalugu, poliitika 1 uus
Alternatiivmeditsiin 1 uus
Arhitektuur
Arvutid, elektroonika
Atlased
Ehitus ja remont
Elulood, mälestused
Eneseabi 2 uut
Esoteerika
Ettevalmistus kooliks 8 uut
Filosoofia
Folkloor 1 uus
Fotoalbumid
Fotograafia, filmitehnika
Hobid ja vaba aeg
Huumor 1 uus
Ilu ja tervis 1 uus
Ilukirjandus 2 uut
Jooga ja Pilates
Juriidika, õigus
Jõulud 1 uus
Katastroofid, õnnetused, kuriteod
Keel ja kirjandus 1 uus
Keeleõpikud
Kehakultuur 4 uut
Kleepsuraamatud 25 uut
Kodundus
Kokaraamatud 7 uut
Kombed ja etikett
Kultuur
Kunst
Käsitöö 1 uus
Laste tegelusraamatud 29 uut
Lastekasvatus 1 uus
Lasteraamatud 12 uut
Loodus 2 uut
Loomad, linnud 3 uut
Luule
Majandus, äri
Meditsiin 2 uut
Muusika
Mängud 4 uut
Nipiraamatud
Noortele
Nuputamisraamatud, tööraamatud, töövihikud 20 uut
Näidendid
Perioodika
Pildiraamatud, koomiksid 2 uut
Populaarteadus
Psühholoogia 1 uus
Religioon
Seks
Sport
Suhted
Sõidukid
Sõnastikud, leksikonid
Teatmikud
Tervis 5 uut
Toiduained, joogid 5 uut
Toitumine 3 uut
Turism, reisikirjad, reisijuhid 1 uus
Täppisteadused
Veganlus, vegetaarlus
Väikelaste raamatud
Värvimisraamatud, värviraamatud 10 uut
Õpikud


Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks
Vabastage keha traumadest, leidke emotsionaalne tasakaal ja ühendus seesmise tarkusega


Trükise „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks Vabastage keha traumadest, leidke emotsionaalne tasakaal ja ühendus seesmise tarkusega” kaanepilt. Cover picture of „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks Vabastage keha traumadest, leidke emotsionaalne tasakaal ja ühendus seesmise tarkusega”.

Hind: 19.90


Autor: Julie Brown Yau. Eessõna autor: Lisa Genova.


Inglise keelest tõlkinud Silja Soone (originaali pealkiri: The body awareness workbook for trauma).


Toimetanud Anneli Sihvart. Keeletoimetaja: Mari Mets. Kaane kujundanud Reet Helm.


ISBN/EAN: 9789949825714 (978-9949-82-571-4)


„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” on pehmekaaneline raamat, 248 lk; 13,9 × 20,7 cm; ↔ 2,0 cm; 274 g.
Raamatu seisukord: uus.


Raamat „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” on SAUE laos, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel päeval.„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” – tutvustus


Põhjalik teaduslik ja spirituaalne lähenemine teie abistamiseks:
• muutke traumat kehateadlikkuse abil;
• liikuge traumajärgse arengu suunas;
• elage aktiivset, eesmärgipärast ja rõõmsat elu.

Avastage keha loomupärane tervenemis- ja arenemispotentsiaal ning vitaalsus.

Kui olete läbi elanud traumaatilise sündmuse – näiteks õnnetuse, looduskatastroofi, vägivallaakti, väärkohtlemise või mõne lapsepõlvetrauma –, võite kogeda sügavat psühholoogilist valu, traumajärgset stressi, ärevust või depressiooni. Kuid kas teadsite, et trauma mõjutab ka keha, muutes teie närvi- ja immuunsüsteemi, mis viib terve hulga füüsiliste sümptomite ja haigusteni? Põhinedes murrangulisel somaatilisel psühholoogial, pakub see töövihik lihtsaid harjutusi, et leida pärast traumat taas ühendus oma kehaga, saavutada rahu ja leida püsiv emotsionaalne tasakaal.

Ainulaadne meditatsioone, visualiseerimist ja hingamisharjutusi hõlmav meele- ja kehakeskne lähenemine, mis aitab teil terveneda ja arendada kehateadlikkust. Neid võimsaid meetodeid kasutades õpite, kuidas leevendada ja kõrvaldada trauma füüsilisi sümptomeid, töötada õrnalt läbi rasked mõtted ja tunded ning taasavastada keha loomupärane võime terveneda, olla aktiivne ja tunda rõõmu. Kui olete valmis traumast vabanema ning tundma end oma kehas ja meeles paremini, näitab see osavõtlik juht teile teed.

„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” – kirjastaja märkus


See väljaanne on loodud pakkuma täpset ja usaldusväärset infot käsitletava teema kohta. Seda müüakse, mõistes, et kirjastaja pole seotud psühholoogiliste, finantsiliste, legaalsete ega muude professionaalsete teenuste osutamisega. Kui vajate eksperdi abi või nõustamist, peaksite otsima kompetentse professionaali teenuseid. Raamatu „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” autor ja kirjastaja ütlevad selgesõnaliselt lahti igasugusest vastutusest ebasoodsate tulemuste eest, mida selles raamatus sisalduva info kasutamine või rakendamine võib kaasa tuua.

„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” – eessõna


Tunnen dr Julie Brown Yaud kauni töö kaudu, mida ta teeb ühingu Compassionate Care ALS heaks. Ta arendas välja programmi Cultivating Compassion Education Series ja pakub nõustamist ALSi ja teisi traumaatilisi haigusi põdevatele inimestele. Tema kolmekümneaastane kogemustepagas psühholoogiliste, somaatiliste ja spirituaalsete praktikate alal sulab ühte ainulaadsel ja imelisel viisil, et aidata teistel leevendada traumasid, vähendada kannatusi ja leida rõõm.
Kirjanikuna, kes on veetnud suure osa viimasest viieteistkümnest aastast inimestega, kes elavad letaalseid neurodegeneratiivseid haigusi põdedes, olen tuttav traumaga, mida sellised diagnoosid ja teekonnad põhjustavad. Alzheimeri ja Huntingtoni tõvel ning ALS-il puudub haigust parandav ravi. Tervenemist pole. Ellujääjaid pole.
Lisaks füüsilisele koormale on need haigused ka psühholoogiliselt, emotsionaalselt ja spirituaalselt rõhuvad. Neid ajuhaigusi põdevad inimesed on sageli kogukonnast välja jäetud ja kardetud, kuna tuntakse hirmu nende haiguste ees. Haiguse diagnoosi saanud on muutunud ülearuseks – isoleeritud, tõrjutud, häbimärgistatud, häbistatud ja eraldatud. Haiguse tõttu peale surutud piirangute või tõrjutuse tõttu, kuna neid kardetakse ja ignoreeritakse, kaotavad neurodegeneratiivsete haiguste diagnoosiga inimesed töö, vabaduse, sõbrad, kire, identiteedi, iseseisvuse, unistused ja lõpuks ka elu.
Ja siiski näen ma roosasid prille kandmata ka seda, mida on võimalik saavutada. Mõnikord leiavad inimesed imekombel lootuse lootusetus olukorras. Nad ei pea enam vimma. Nad andestavad ja paluvad andeks. Nad lülitavad mõtlemise ümber, keskendudes oma meeles ainult sellele, mis on praegu tähtis – lähedaste inimeste armastamisele, teiste aitamisele, kuni nad veel saavad, väikeste asjade pärast muretsemise lõpetamisele, veel ühtede jõulude nautimisele ja veel ühele päikeselisele päevale rannas. Minu sõber, kes oli ootamatust noores eas tekkinud Alzheimeri tõve diagnoosist tohutus meeleheites, ütles mulle kord: „Selle haigusega saabuvad kingitused, kui otsustate need avada.”
Kuidas mõned inimesed seda teevad? Kuidas nad liiguvad ohvritundest ja katkiolekust tänu ja terviklikkuseni? Kuidas on mõnedel inimestel võime selliste katastroofiliste traumade ajal ja järgselt muutuda – leida seesmine rahu ja rõõm isegi siis, kui neilt elu võetakse?
Olen sageli olnud tunnistajaks sellisele tervenemisele, mida Julie juhendab. Olgu tegemist fataalsest diagnoosist ja sellega kaasnevatest kaotustest, ahistamisest, lahutusest, murtud südamest, armastusest ilmajäetuna tundmisest tingitud trauma, traumajärgse stressi või arengutraumaga, Julie pakub taipamist, oskusi ja praktikaid kannatuste vähendamiseks ja tervenemise leidmiseks. Hingamisele, tänulikkusele ja kaastundele keskenduvate harjutuste abil saab välja arendada uue teadlikkuse. Niiviisi saab vabastada negatiivsed mõtted, piiravad uskumused ja reaktiivse käitumise, mis meid enam ei teeni, taastada turvalisustunde ja heaolu meeles, kehas ja hinges isegi millegi nii ebaturvalise ajal kui ALS või Alzheimer. Meie aju pole programmeeritud igaveseks traumaatilisse mõtlemis-, tundmis-, uskumis- ja käitumisviisi takerduma. Tehnikate ja vahendite abil, mida Julie selles raamatus pakub, saame luua uued ühendused ja aktiveerida uued juhteteed, mis viivad turvalisemate mõtete, tunnete ja käitumisviisideni.
Enamiku kannatuste põhjuseks on eraldatustunde kogemine. Raamatus „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” juhib Julie meid tagasi sügavasse ühendusse iseendaga. Ta näitab, kuidas langetada müürid, mida oleme ehk rajanud enda trauma eest kaitsmiseks – müürid, millega oleme end teadmatult eraldanud ka teistest, omaenda tunnetest ja südamest –, et paljastada enda tõeline olemus, olla valmis taasühenduseks, eneseväljenduseks, vabaduseks ja arenguks.
– Lisa Genova, PhDRaamatuga „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” seonduvad märksõnad: eneseabi, psühhotraumad, posttraumaatiline stressihäire, keha, teadvelolek, psühhoteraapia, nõuanded, töövihikud


Raamatu „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” ilmumisandmed: Ersen, 2020Soovitame lisaks väljaandele „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” vaadata ka neid trükiseid:


10-minutiline näohooldus
10-minutiline näohooldus

Hind: 12.90

1001 looduslikku vahendit
1001 looduslikku vahendit

Hind: 19.90

Ajurveda enesehoolitsuse käsiraamat
Ajurveda enesehoolitsuse käsiraamat

Hind: 21.50

Alternatiivteraapiad
Alternatiivteraapiad

Hind: 14.90

Eesti ravimtaimed 3
Eesti ravimtaimed 3

Hind: 24.50

Eesti väike ravimtaimeraamat
Eesti väike ravimtaimeraamat

Hind: 12.50

Elu ilma valuta
Elu ilma valuta

Hind: 14.90

Enneaegne vananemine
Enneaegne vananemine

Hind: 0.90


© OÜ Kirjavara Raamatupood • Registrikood 16003911 • kirjavara@kirjavara.ee • +372 501 2125

bottom design element