Aatomharjumused
Lihtne ja tõestatud viis heade harjumuste tekitamiseks ja halbade murdmiseks


„Aatomharjumused” on kõvakaaneline raamat sarjast New York Timesi bestseller. Raamatu seisukord: uus.

Aatomharjumused Lihtne ja tõestatud viis heade harjumuste tekitamiseks ja halbade murdmiseks kaanepilt – front cover

Hind: 37.73


Autor: James Clear.


Inglise keelest tõlkinud Signe Rummo.


Originaali pealkiri: Atomic habits: an easy & proven way to build good habits & break bad ones.


Toimetanud Mart Rummo. Kujundanud Janek Saareoja.


Sarja nimetus: New York Timesi bestseller.
„Aatomharjumused” – tutvustus


Olgu missiooniks puusalt paar kilo maha raputada, esimene maraton läbida või töises plaanis uhke kannapööre korraldada, veename end tihti, et suur edu nõuab suuri samme. Tegelikult taandub aga kogu maagia igapäevaharjumustele, mitte kord elus tehtud muudatusele, selgitab James Clear oma raamatus „Aatomharjumused”.

1930-ndatel pakkus V. F. Skinner välja sellised mõisted nagu stiimul, vastus ja preemia. Nimelt mõistsid toonased käitumisteadlased, et õige preemia või karistus lükkab meid kindlal viisil tegutsema. Kuigi Skinneri mudel selgitas suurepäraselt, kuidas välised stiimulid inimeste harjumusi mõjutavad, ei aidanud see mõista, kuidas meie mõtted, tunded ja uskumused sellesse keerulisse võrrandisse paigutuvad.

Et seda tühimikku täita, pakub Clear oma raamatus „Aatomharjumused” välja kognitiiv- ja käitumisteaduse integreeritud raamistiku, mis on üks esimesi, mis võtab arvesse nii väliste stiimulite kui ka sisemiste emotsioonide mõju harjumustele. Ta kirjeldab lihtsalt ning hoogsalt, kuidas ehitada üles paremaid harjumusi ja seda mitte üksnes päevadeks või nädalateks, vaid terveks eluks. Raamatu „Aatomharjumused” selgrooks on neljast sammust koosnev harjumuste mudel ‒ signaal, himu, vastus ja preemia, ning neli käitumise muutmise seadust. Kuigi iga tema sõna taga seisavad teaduslikud tõendid, ei ole tegu kaugeltki mitte kuiva akadeemiline uurimuse, vaid ütlemata tõhusa käsiraamatuga.

Aastal 2017 lõi James Clear harjumuste akadeemia, millest sai üks peamisi treeningplatvorme neile, kelle eesmärgiks oli nii isiklikus elus kui ka töises plaanis paremaid harjumusi juurutada. Õigepea asusid Fortune 500 ettevõtted ja plahvatuslikult kasvavad idufirmad oma juhte ja meeskondi just sellesse akadeemiasse koolitustele saatma. Tänaseks on harjumuste akadeemia lõpetanud üle 10 000 juhi, treeneri ja õpetaja.Raamatu „Aatomharjumused” sisukord

Raamatu „Aatomharjumused” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.Raamatu „Aatomharjumused” tutvustuse koostamisel on kasutatud Eesti Rahvusbibliograafia andmebaasis olevaid andmeid.


Raamatuga „Aatomharjumused” seonduvad märksõnad: harjumused, kombed, käitumismuutused, enesejuhtimine, eneseabiRaamatu „Aatomharjumused” tehnilised andmed


„Aatomharjumused” on kõvakaaneline raamat, 320 lk; 15,7 × 21,7 cm; ↔ 2,8 cm; 479 g.


Raamat „Aatomharjumused” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Aatomharjumused” ilmumisandmed: Äripäev, 2019


ISBN/EAN: 9789949624805 (978-9949-624-80-5)

Ostan „Aatomharjumused” hinnaga 37.73Raamatuga „Aatomharjumused” samast sarja(de)st:


Alasti
Alasti

16.61


Hindamatu
Hindamatu

15.90


München
München

24.90


Peegeldus
Peegeldus

16.61


Ravi
Ravi

24.94


Variant B
Variant B

38.38© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125