Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Aforismid, tsitaadid, mõtteteradEsoteerikaEneseabi

Südame vägi
Elu tõelise sihi leidmine


„Südame vägi” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Südame vägi Elu tõelise sihi leidmine kaanepilt – front cover

Hind: 21.70


Autor: Babtist de Pape.


Inglise keelest tõlkinud Joonas Orav.


Originaali pealkiri: The power of the heart.


Toimetanud Terje Metsavas. Kaane kujundanud Simon Greiner.
„Südame vägi” – tutvustus


Meie ajaarvamise algusest peale on maailma vaimsete tavade suurimad õpetajad kirjeldanud südant kui tõelise väe ja mõistmise allikat. Nüüd võid sa raamatus „Südame vägi” avastada, kuidas tänapäeva suurimate vaimsete õpetajate abiga ära kasutada oma tõelist potentsiaali.

Kas elad sellist elu, mis on sulle elamiseks mõeldud? Kas järgid oma unistusi ja täidad oma elu ülesannet? Käesoleva vaimse teejuhi abil liitud sa enneolematu seltskonnaga, mis koosneb kaheksateistkümnest maailma suurimast spirituaalsest mõttetargast, kirjanikust ja teadlasest, kes avaldavad, kuidas sul on võimalik avastada ja täita oma suurimat potentsiaali.

Raamatu „Südame vägi” autor Baptist de Pape oli noore juristina ärevusest vaevatud kuni tegi läbi erakordse kogemuse, mis ajendas teda uurima südame uskumatut väge. Seahulgas jõudis ta arusaamiseni, kuidas võib jõuda eluni, mis on meile elamiseks mõeldud. De Pape asus rännakule, mis viis ta reisile üle kogu maailma ning mille käigus ta küsitles kaheksatteist kuulsust, teiste hulgas olid Maya Angelou, Deepak Chopra, Paulo Coelho, Jane Goodall, Eckhart Tolle ja Gary Zukav. Nimetatud mõttetargad jagasid temaga oma isiklikke lugusid ja sügavaid teadmisi ning lõid üheskoos inspireeriva teejuhi, mis aitab ligi pääseda südame ammendamatule armastusele ja tarkusele ning võimaldab meil luua omaenda ehtsat väge. Süda on midagi enamat kui lihtsalt elund meie kehas. Selles peitub intelligentsus, mis ületab kaugelt meie mõistuse oma. Käesoleva raamatu lehtedelt leiad sa õpetusi, kuidas kasutada südame tarkust selleks, et muuta oma suhtumist rahasse ja edusse, tervisesse ja õnne, suhetesse ja ühiskonda. Teadveloleku harjutused ja mõtisklused aitavad sul aktiveerida oma südame erilist väge – sealhulgas ka intuitsiooni, kavatsust, tänutunnet, andestust ja heldust. Need unustamatud õppetunnid maailma suurimatelt õpetajatelt inspireerivad sind leidma oma varjatud andeid, kuulama oma sisehäält, leidma tähenduse kõigest juhtuvast ja täitma elus oma kõrgeimat ülesannet.

Baptist de Pape on jurist, kellest sai kirjanik ja filmitegija ning kes rändas üle terve planeedi, et intervjueerida maailma suurimaid õpetajaid oma filmi ja raamatu „Südame vägi” tarvis.Raamatu „Südame vägi” sisukord

Raamatu „Südame vägi” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Südame vägi” seonduvad märksõnad: spiritualism, vaimutreening, eneseleidmine, eneseteostus, elu mõte, emotsionaalne intelligentsus, teadvelolek, filosoofid, kirjanikud, psühholoogid, nõuanded, tsitaadid, mõtisklusedRaamatu „Südame vägi” tehnilised andmed


„Südame vägi” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat, 232 lk; 15,0 × 19,7 cm; ↔ 1,8 cm; 487 g.


Raamat „Südame vägi” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Südame vägi” ilmumisandmed: Pilgrim, 2017


ISBN/EAN: 9789949621163 (978-9949-621-16-3)

Ostan „Südame vägi” hinnaga 21.70Soovitame lisaks väljaandele „Südame vägi” vaadata ka neid trükiseid:


Mõtted
Mõtted

37.73


Mõtted
Mõtted

25.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525