Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: PsühholoogiaEneseabi

Stressijuhtimise käsiraamat
Praktiline juhend, kuidas jääda rahulikuks, säilitada külma närvi ja vältida ärritumist


„Stressijuhtimise käsiraamat” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Stressijuhtimise käsiraamat Praktiline juhend, kuidas jääda rahulikuks, säilitada külma närvi ja vältida ärritumist kaanepilt – front cover

Hind: 33.33


Autor: Eva Selhub.


Inglise keelest tõlkinud Helen Urbanik.


Originaali pealkiri: The stress management handbook: a practical guide to staying calm, keeping cool, and avoiding blow-ups.


Toimetanud Anneli Sihvart. Kaane kujundanud Ergo Sander. Kujundanud Andres Laanem.
„Stressijuhtimise käsiraamat” – tutvustus


Stress on küll loomulik ja vajalik, motiveerides meid tegutsema ning tuletades meelde, kui on taas aeg akusid laadida, kuid sel mündil on ka teine pool. Nimelt peab meie aju stressiks kõike, mis viib keha tasakaalust välja. Olgu tegu füüsilise, psühholoogilise, emotsionaalse, tõelise või väljamõeldud ohuga, tulemus on ikka sama – käivitub tugev füsioloogiline stressireaktsioon, mille eesmärgiks on probleem lahendada, kohaneda ja ellu jääda.

Stressist tingitud negatiivsed emotsioonid tekitavad meie ajus justkui lühise – kõrgemad intellektuaalsed mõttekäigud taanduvad ning maad võtab käitumine, mis on kaugel konstruktiivsusest. See võib avalduda näiteks arutu muretsemise, madala enesehinnangu või vigase immuunsüsteemina, mis ei suuda piisavalt antikehi toota.

Kuid see ei pea sugugi nii olema, kui vaid õppida ära stressi teisiti suhtuma. Nimelt on raamatu „Stressijuhtimise käsiraamat” autor meditsiinidoktor Selhub veendunud, et inimene saab ise valida, kas ta laseb end stressil kontrollida ja nõrgestada. Ta pakub välja konkreetseid tööriistu, mis aitavad ärrituse põhjustele jälile jõuda ning neist vabaneda. Selhub selgitab raamatus „Stressijuhtimise käsiraamat”, kuidas isiklik tugiraamistik luua, sisemine tasakaal ja rõõm taastada ning seeläbi end tugevamana tunda.

Ta aitab mõista stressireakstooni ja negatiivsete emotsioonide tausta ning leida üles neid sütitavad sisemised päästikud. Selhub näitab veenvalt, et ka kõige pimedamast kuristikust on võimalik taas end välja aidata.Raamatu „Stressijuhtimise käsiraamat” sisukord

Raamatu „Stressijuhtimise käsiraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Stressijuhtimise käsiraamat” seonduvad märksõnad: stressijuhtimine, käsiraamatudRaamatu „Stressijuhtimise käsiraamat” tehnilised andmed


„Stressijuhtimise käsiraamat” on kõvakaaneline raamat, 208 lk; 15,5 × 21,6 cm; ↔ 2,1 cm; 360 g.


Raamat „Stressijuhtimise käsiraamat” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Stressijuhtimise käsiraamat” ilmumisandmed: Äripäev, 2020


ISBN/EAN: 9789949694464 (978-9949-694-46-4)

Ostan „Stressijuhtimise käsiraamat” hinnaga 33.33Soovitame lisaks väljaandele „Stressijuhtimise käsiraamat” vaadata ka neid trükiseid:


Ajutorm
Ajutorm

21.70


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525