Väga efektiivse inimese 7 harjumust
Tagasipöördumine karakteri eetika juurde


„Väga efektiivse inimese 7 harjumust” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Väga efektiivse inimese 7 harjumust Tagasipöördumine karakteri eetika juurde kaanepilt – front cover

Hind: 34.94


Autor: Stephen R. Covey.


Inglise keelest tõlkinud Aime Kons, Kai Kruusimäe, Riina Vällo.


Originaali pealkiri: The 7 Habits of Highly Effective People.

„Väga efektiivse inimese 7 harjumust” – tutvustus


Seda peetakse kõigi aegade edukaimaks äri- ja isiksuse arendamise raamatuks.
Väga efektiivse inimese 7 harjumust on terviklik inimlike probleemide lahendamise süsteem, mille alustalaks on printsiipidekeskseks saamine. Seitsme harjumise omandamine aitab lõpetada enesehävitusliku käitumise kodus ja tööl ning on teejuhiks sisemise meelerahu ja usalduse saavutamise teel. Covey otsib inimese käitumise juuri iseloomust ja õpetab avastama ja kasutama sisseharjunud käitumismallide asemel universaalseid, igikestvaid printsiipe.
Väga efektiivse inimese 7 harjumust ei ole mitte esmaabivahend, uute tehnikate ja kiirete lahenduste käsiraamat, vaid pigem pikk trepp õigluse, sõnapidamise, aususe ja inimväärikuse printsiipide juurde, mis annavad meile nii kindlustunde kohanemiseks muutustega elus, perekonnas ja töös, kui ka tarkuse ja jõu, et haarata kinni neist võimalustest, mida muutused pakuvad.
Dr Stephen R. Covey on kogu maailmas tuntud ja hinnatud juhtimiskonsultant, perenõustamisekspert, teadlane ja koolitaja. Covey õpetus ja raamatud 33 keeles on au sees Valgest Majast Saudi Araabiani. Covey koolitus toimub maailma enam kui 500 paigas ja sellest võtab igal aastal osa üle 750 000 inimese.

See raamat on mõeldud inimesele, kes tahab olla edukas, aga jääda seejuures inimeseks. Sooviks ju suurem jagu meist olla üheaegselt nii edukas kui ka inimlik inimene. Raamat on selle dilemma lahendamise võimalus. Näidatakse väga selgelt, et efektiivsuse võib tagada koostöö, kus võidavad kõik osapooled. S. Covey raamat süstib optimismi eestlasele, kes tahab jääda ausaks keerukas ärimaailmas (Voldemar Kolga, TPÜ psühholoogiaprofessor).

Eesti on läbinud esimese varakapitalistliku arenguetapi ja paljudel on tekkinud küsimus: kuidas edasi? Covey mõtestab lahti ja korrastab eetilised ning üldinimlikud printsiibid, mis aitavad meil endas selgusele jõuda. Väga õigeaegne ja vajalik raamat kõigile neile, kes tahavad elus edasi jõuda ja on enda vastu nõudlikud (Peep Aaviksoo, Eesti Mobiiltelefoni juhatuse esimees).Raamatu „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” sisukord

Raamatu „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” seonduvad märksõnad: majandus, äri, eneseabi, edukus, juhtimispsühholoogia, eetika, enesekasvatus, enesejuhtimine, käitumine, suhtlemispsühholoogiaRaamatu „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” tehnilised andmed


„Väga efektiivse inimese 7 harjumust” on kõvakaaneline raamat, 307 lk; 17,5 × 24,5 cm; ↔ 2,5 cm; 768 g.


Raamat „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” ilmumisandmed: Ilo, 1999


ISBN/EAN: 9789985572542 (9985-57-254-8, 9985572548)

Ostan „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” hinnaga 34.94Veel üllitisi raamatu „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Väga efektiivse inimese 7 harjumust” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125