Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: EneseabiAlternatiivmeditsiinTervis

Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata
Vaimu, keha ja hinge tervendamine iseenda jõul


„Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata Vaimu, keha ja hinge tervendamine iseenda jõul kaanepilt – front cover

Hind: 19.91


Autor: Amy B. Scher.


Inglise keelest tõlkinud Matti Piirimaa.


Originaali pealkiri: How to heal yourself when no one else can: a total self-healing approach for mind, body and spirit.


Toimetanud Marilis Ehvert. Kujundanud Sirle Rebane. Illustratsioonid: Mary Ann Zapalac.
„Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” – tutvustus


Raamat „Kuidas ennast tervendada kui keegi teine ei suuda sind aidata” õpetab mitmesuguseid energiaravi ja emotsionaalse tervendamise tehnikaid, mille abil on võimalik saavutada täielik tervenemine iseenda armastamise, aktsepteerimise ja usaldamise kaudu. Energiaravi terapeut Amy B. Scher esitab lihtsastimõistetava, kolmeosalise lähenemise tervendamisele, mis hõlmab tõrgete kõrvaldamist emotsioonidest, õpetust stressiga toimetulekuks ja iseendaga rahujalale jõudmist.

Pärast eluohtliku haiguse seljatamist jõudis Amy arusaamale, et ravimise protsess hõlmab endas märksa enamat kui ainult meie füüsilist keha. Tema vapustav lugu on suurepärane näide sellest, kui palju kasu me võime saada, kui võtame arvesse oma tunnete jõudu ja energiat, eriti kui mitte miski muu ei paista töötavat. Oma hingelise ja energeetilise tasakaalu saavutamine on suur samm teel tervenemise poole. Raamatust „Kuidas ennast tervendada kui keegi teine ei suuda sind aidata” saab abi nii füüsiliste sümptomite kui ka lihtsalt kurbuse, ärevuse, ängistuse ja hingelise katkioleku puhul.

Raamatu „Kuidas ennast tervendada kui keegi teine ei suuda sind aidata” autor Amy B. Scher on üks vaimu, keha ja hinge tervendamise valdkonna mõjukamaid esindajaid. Energiaterapeudina kasutab Scher energiateraapia võtteid, et abistada haigeid, samuti neid, kes vajavad tundetervendust. Ta on kirjutanud tervishoiublogides, CNN-is, ajakirjades Curve, Elephant Journal ja San Francisco Book Review.Raamatu „Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” sisukord

Raamatu „Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” seonduvad märksõnad: stress, hirm, energiaravi, tervenemine, alternatiivmeditsiin, vaimutreening, psühhoteraapia, enesejuhtimine, eneseabi, tervisenõuandedRaamatu „Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” tehnilised andmed


„Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” on pehmekaaneline raamat, 262 lk; 15,1 × 22,7 cm; ↔ 1,6 cm; 406 g.


Raamat „Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” ilmumisandmed: Ühinenud Ajakirjad, 2018


ISBN/EAN: 9789916694794 (978-9916-694-79-4)

Ostan „Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” hinnaga 19.91Soovitame lisaks väljaandele „Kuidas ennast tervendada, kui keegi teine ei suuda sind aidata” vaadata ka neid trükiseid:


Tugev aju
Tugev aju

22.92


Feng shui
Feng shui

17.97


Ärkamine
Ärkamine

19.79


Antidieet
Antidieet

19.91


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525