Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: EneseabiAlternatiivmeditsiinTervis

Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks
Vabastage keha traumadest, leidke emotsionaalne tasakaal ja ühendus seesmise tarkusega


„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks Vabastage keha traumadest, leidke emotsionaalne tasakaal ja ühendus seesmise tarkusega kaanepilt – front cover

Hind: 22.92


Autor: Julie Brown Yau. Eessõna autor: Lisa Genova.


Inglise keelest tõlkinud Silja Soone.


Originaali pealkiri: The body awareness workbook for trauma.


Toimetanud Anneli Sihvart. Keeletoimetaja: Mari Mets. Kaane kujundanud Reet Helm.
„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” – tutvustus


Põhjalik teaduslik ja spirituaalne lähenemine teie abistamiseks:
• muutke traumat kehateadlikkuse abil;
• liikuge traumajärgse arengu suunas;
• elage aktiivset, eesmärgipärast ja rõõmsat elu.

Avastage keha loomupärane tervenemis- ja arenemispotentsiaal ning vitaalsus.

Kui olete läbi elanud traumaatilise sündmuse – näiteks õnnetuse, looduskatastroofi, vägivallaakti, väärkohtlemise või mõne lapsepõlvetrauma –, võite kogeda sügavat psühholoogilist valu, traumajärgset stressi, ärevust või depressiooni. Kuid kas teadsite, et trauma mõjutab ka keha, muutes teie närvi- ja immuunsüsteemi, mis viib terve hulga füüsiliste sümptomite ja haigusteni? Põhinedes murrangulisel somaatilisel psühholoogial, pakub see töövihik lihtsaid harjutusi, et leida pärast traumat taas ühendus oma kehaga, saavutada rahu ja leida püsiv emotsionaalne tasakaal.

Ainulaadne meditatsioone, visualiseerimist ja hingamisharjutusi hõlmav meele- ja kehakeskne lähenemine, mis aitab teil terveneda ja arendada kehateadlikkust. Neid võimsaid meetodeid kasutades õpite, kuidas leevendada ja kõrvaldada trauma füüsilisi sümptomeid, töötada õrnalt läbi rasked mõtted ja tunded ning taasavastada keha loomupärane võime terveneda, olla aktiivne ja tunda rõõmu. Kui olete valmis traumast vabanema ning tundma end oma kehas ja meeles paremini, näitab see osavõtlik juht teile teed.

„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” – kirjastaja märkus


See väljaanne on loodud pakkuma täpset ja usaldusväärset infot käsitletava teema kohta. Seda müüakse, mõistes, et kirjastaja pole seotud psühholoogiliste, finantsiliste, legaalsete ega muude professionaalsete teenuste osutamisega. Kui vajate eksperdi abi või nõustamist, peaksite otsima kompetentse professionaali teenuseid. Raamatu „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” autor ja kirjastaja ütlevad selgesõnaliselt lahti igasugusest vastutusest ebasoodsate tulemuste eest, mida selles raamatus sisalduva info kasutamine või rakendamine võib kaasa tuua.

„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” – eessõna


Tunnen dr Julie Brown Yaud kauni töö kaudu, mida ta teeb ühingu Compassionate Care ALS heaks. Ta arendas välja programmi Cultivating Compassion Education Series ja pakub nõustamist ALSi ja teisi traumaatilisi haigusi põdevatele inimestele. Tema kolmekümneaastane kogemustepagas psühholoogiliste, somaatiliste ja spirituaalsete praktikate alal sulab ühte ainulaadsel ja imelisel viisil, et aidata teistel leevendada traumasid, vähendada kannatusi ja leida rõõm.
Kirjanikuna, kes on veetnud suure osa viimasest viieteistkümnest aastast inimestega, kes elavad letaalseid neurodegeneratiivseid haigusi põdedes, olen tuttav traumaga, mida sellised diagnoosid ja teekonnad põhjustavad. Alzheimeri ja Huntingtoni tõvel ning ALS-il puudub haigust parandav ravi. Tervenemist pole. Ellujääjaid pole.
Lisaks füüsilisele koormale on need haigused ka psühholoogiliselt, emotsionaalselt ja spirituaalselt rõhuvad. Neid ajuhaigusi põdevad inimesed on sageli kogukonnast välja jäetud ja kardetud, kuna tuntakse hirmu nende haiguste ees. Haiguse diagnoosi saanud on muutunud ülearuseks – isoleeritud, tõrjutud, häbimärgistatud, häbistatud ja eraldatud. Haiguse tõttu peale surutud piirangute või tõrjutuse tõttu, kuna neid kardetakse ja ignoreeritakse, kaotavad neurodegeneratiivsete haiguste diagnoosiga inimesed töö, vabaduse, sõbrad, kire, identiteedi, iseseisvuse, unistused ja lõpuks ka elu.
Ja siiski näen ma roosasid prille kandmata ka seda, mida on võimalik saavutada. Mõnikord leiavad inimesed imekombel lootuse lootusetus olukorras. Nad ei pea enam vimma. Nad andestavad ja paluvad andeks. Nad lülitavad mõtlemise ümber, keskendudes oma meeles ainult sellele, mis on praegu tähtis – lähedaste inimeste armastamisele, teiste aitamisele, kuni nad veel saavad, väikeste asjade pärast muretsemise lõpetamisele, veel ühtede jõulude nautimisele ja veel ühele päikeselisele päevale rannas. Minu sõber, kes oli ootamatust noores eas tekkinud Alzheimeri tõve diagnoosist tohutus meeleheites, ütles mulle kord: „Selle haigusega saabuvad kingitused, kui otsustate need avada.”
Kuidas mõned inimesed seda teevad? Kuidas nad liiguvad ohvritundest ja katkiolekust tänu ja terviklikkuseni? Kuidas on mõnedel inimestel võime selliste katastroofiliste traumade ajal ja järgselt muutuda – leida seesmine rahu ja rõõm isegi siis, kui neilt elu võetakse?
Olen sageli olnud tunnistajaks sellisele tervenemisele, mida Julie juhendab. Olgu tegemist fataalsest diagnoosist ja sellega kaasnevatest kaotustest, ahistamisest, lahutusest, murtud südamest, armastusest ilmajäetuna tundmisest tingitud trauma, traumajärgse stressi või arengutraumaga, Julie pakub taipamist, oskusi ja praktikaid kannatuste vähendamiseks ja tervenemise leidmiseks. Hingamisele, tänulikkusele ja kaastundele keskenduvate harjutuste abil saab välja arendada uue teadlikkuse. Niiviisi saab vabastada negatiivsed mõtted, piiravad uskumused ja reaktiivse käitumise, mis meid enam ei teeni, taastada turvalisustunde ja heaolu meeles, kehas ja hinges isegi millegi nii ebaturvalise ajal kui ALS või Alzheimer. Meie aju pole programmeeritud igaveseks traumaatilisse mõtlemis-, tundmis-, uskumis- ja käitumisviisi takerduma. Tehnikate ja vahendite abil, mida Julie selles raamatus pakub, saame luua uued ühendused ja aktiveerida uued juhteteed, mis viivad turvalisemate mõtete, tunnete ja käitumisviisideni.
Enamiku kannatuste põhjuseks on eraldatustunde kogemine. Raamatus „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” juhib Julie meid tagasi sügavasse ühendusse iseendaga. Ta näitab, kuidas langetada müürid, mida oleme ehk rajanud enda trauma eest kaitsmiseks – müürid, millega oleme end teadmatult eraldanud ka teistest, omaenda tunnetest ja südamest –, et paljastada enda tõeline olemus, olla valmis taasühenduseks, eneseväljenduseks, vabaduseks ja arenguks.
– Lisa Genova, PhDRaamatu „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” sisukord

Raamatu „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” seonduvad märksõnad: eneseabi, psühhotraumad, posttraumaatiline stressihäire, keha, teadvelolek, psühhoteraapia, nõuanded, töövihikudRaamatu „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” tehnilised andmed


„Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” on pehmekaaneline raamat, 248 lk; 13,9 × 20,7 cm; ↔ 2,0 cm; 274 g.


Raamat „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” ilmumisandmed: Ersen, 2020


ISBN/EAN: 9789949825714 (978-9949-82-571-4)

Ostan „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” hinnaga 22.92Soovitame lisaks väljaandele „Kehateadlikkuse töövihik traumadest tervenemiseks” vaadata ka neid trükiseid:


Tugev aju
Tugev aju

22.92


Feng shui
Feng shui

17.97


Ärkamine
Ärkamine

19.79


Antidieet
Antidieet

19.91


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525