Hullult hõrgud hoidised
110 võimalust saak tallele panna


„Hullult hõrgud hoidised” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Hullult hõrgud hoidised 110 võimalust saak tallele panna kaanepilt – front cover

Hind: 23.93


Koostaja: Margit Aedla.


Kujundanud Jane Rinne. Fotod: Juta Kübarsepp.
„Hullult hõrgud hoidised” – tutvustus


Eestlased on ikka hoidistamisusku olnud. Suvel lööb kõigis välja suur korilustung ja aianduspisik, et enne suurt talve võimalikult palju metsaande ja koduaia saadusi purkidesse sisse teha või sügavkülmakarpidesse panna.
Ja kuigi kõigil on olemas salaretseptid kõige krõmpsuvamate kurkide marineerimiseks ning maitsvaima õunamoosi keetmiseks, siis aeg-ajalt on vaja ka ideid ja inspiratsiooni veidi uuenduslikumate hoidiste jaoks.
Raamatust „Hullult hõrgud hoidised” leiad retseptid, kus pannakse ühte purki rabarber ja münt, maasikas ja nektariin, vaarikad ja punased sõstrad, mustad sõstrad ja porgandid, ploomid ja kiivid. On juustumoose, vürtsmoose ja pannkoogimoose. On rummiga pirnikompott ja punaveiniga kirsid. On seenehoidiseid mitmel moel – lehterkukeseened soja või karriga, seenemahlaekstrakt, sidruniga kukeseenemoos, puravikud sinepikastmes jne.
On palju erinevaid marineeritud köögiviljahoidiste retsepte – nii kurkide, kõrvitsa, suvikõrvitsate, küüslaugu, peedi kui ka sibulate jaoks.
Raamatust „Hullult hõrgud hoidised” leiad lisaks juhised põnevate maitseõlide, vürtskastmete ja koduste ketšupite valmistamiseks, samuti on kogumikus erinevate siirupite ja maitsesoolade retseptid.
– Pille Petersoo, Nami-Nami.ee

Raamatu „Hullult hõrgud hoidised” koostamisel on kasutatud retsepte ja materjale ajakirjadest Kodu & Aed, Minu Aed, Kodutohter, TM Aed & Köök, Kodu & Aia retseptikogumikust „Hullutavad hoidised” ning veebilehelt kodus.ee.Raamatu „Hullult hõrgud hoidised” sisukord

Raamatu „Hullult hõrgud hoidised” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Hullult hõrgud hoidised” seonduvad märksõnad: hoidised, keedised, siirupid, salatid (toit), konserveerimine (toit.), säilitamine (toit.), kokaraamatudRaamatu „Hullult hõrgud hoidised” tehnilised andmed


„Hullult hõrgud hoidised” on kõvakaaneline raamat, 192 lk; 17,6 × 24,6 cm; ↔ 1,8 cm; 682 g.


Raamat „Hullult hõrgud hoidised” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Hullult hõrgud hoidised” ilmumisandmed: Ühinenud Ajakirjad, 2019


ISBN/EAN: 9789949631681 (978-9949-631-68-1)

Ostan „Hullult hõrgud hoidised” hinnaga 23.93Veel üllitisi raamatu „Hullult hõrgud hoidised” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Hullult hõrgud hoidised” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125