Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KokaraamatudToiduained, joogid

Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad
Osa 2


„Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad Osa 2 kaanepilt – front cover

Hind: 21.70


Autor: Eva Pärtel.


Toimetanud Karin Kastehein. Fotod: Eva Pärtel.
„Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” – tutvustus


See on järg Eva Pärteli raamatule „Nostalgilised tordid ja koogid”, millest leiad 50 vanast ajast tuttavat kooki-torti-küpsetist.
Raamatu „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad. Osa 2” abiga saad nüüd järele küpsetada mitmed kunagi nii armastatud küpsetised nagu „Virmalise” tort, „Sõpruse” kook, Tuula präänikud, Olümpia kohupiimatort, konjakitorud, koogike „Kastan”, sefiiritäidisega vahvlid jpt.
Paljudest tänapäeval populaarsetest küpsetistest on raamatus „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad. Osa 2” nn originaalvariandid, nii nagu emad-vanaemad neid mäletavad, sh klassikaline küpsisetort, kringel, šarlott, piparkoogid. Boonusretseptideks traditsioonilised tordid uuel moel: püstine meekook, kohupiima Napoleon ja mustikane linnupiimakook.Raamatu „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” sisukord

Raamatu „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” seonduvad märksõnad: küpsetised, tordid, koogid, kokaraamatudRaamatu „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” tehnilised andmed


„Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” on kõvakaaneline raamat, 120 lk; 17,5 × 27,3 cm; ↔ 1,4 cm; 584 g.


Raamat „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” ilmumisandmed: Perenaise Ärid OÜ, 2019


ISBN/EAN: 9789949013340 (978-9949-01-334-0)

Ostan „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” hinnaga 21.70Veel üllitisi „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Nostalgilised tordid ja koogid, nagu emad ja vanaemad neid mäletavad” vaadata ka neid trükiseid:


Supra
Supra

24.90


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Jõulud
Jõulud

14.74


Osta 5
Osta 5

19.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525