Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Hobid ja vaba aegTeatmikud, entsüklopeediadKokaraamatud

Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid


„Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” on lakkadega pehmekaaneline raamat sarjast Kalale!. Raamatu seisukord: uus.

Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid kaanepilt – front cover

Hind: 15.90


Koostaja: Margus Müil. Toiduretseptide autorid: Arvo Tuvikene, Madis Messimas, Margo Pajuste, Martin Kesler, Pille Enden, Rein Truumets, Sven Laanet.


Toimetanud Margo Pajuste, Margus Müil. Kujundanud Ahto Meri. Fotod: Aivar Kullamaa, Jaan Heinmaa.


Sarja nimetus: Kalale!.
„Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” – tutvustus


Vana hea forell

Forell – olgu ta siis meri- või jõeforell – on ikka ja alati olnud kalamehe jaoks hinnatud püügikala ning teretulnud külaline meie toidulaual. Aga...
Kas meriforell ja jõeforell on kaks erinevat või siiski üks ja sama kala? Kuidas „merikat” ja „jõekat” teineteisest eristada? Millist rooga forellist valmistada? Ja mis peamine – kust teda otsida ning kuidas kätte saada?

„Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” võtab kokku forelli eluviisid, vaatleb tema elupaiku ning annab nõu forelli püüdmiseks ja küpsetamiseks. Seda kõike teevad kalauurijad Arvo Tuvikene ja Martin Kesler, kogenud forellikütid Rein Truumets, Sven „Aapua” Laanet ja Madis Messimas ning köögivõlur Pille Enden neile omasel lihtsal, ent sisukal moel.

„Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” on kolmas raamat ajakirja „Kalale!” kalaraamatute sarjast.Raamatu „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” sisukord

Raamatu „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” seonduvad märksõnad: lõhelised, lõhe, forellid, meriforell, jõeforell, loomaökoloogia, levik (biol.), paljunemine, elupaigad, keskkonnategurid, kalapüügivahendid, kalapüük, Eesti, toiduretseptid, aimekirjandusRaamatu „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” tehnilised andmed


„Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 80 lk; 13,7 × 20,5 cm; ↔ 0,7 cm; 169 g.


Raamat „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” ilmumisandmed: Ajakirjade Kirjastus, 2015


ISBN/EAN: 9789949390250 (978-9949-39-025-0)

Ostan „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” hinnaga 15.90Veel üllitisi „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” autori(te)lt:

Raamatuga „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Forell: eluviisid, püügitehnikad, retseptid” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525