Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.

NB! Raamatust „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” on saadaval rohkem kui üks variant.
Palun vaadake täpsemat infot altpoolt.
Teemad: Aiandus, mesindusIluaiandus, maastikukujundus

Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat


„Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat kaanepilt – front cover

Hind: 17.97


Koostaja: Margit Aedla.


Toimetanud Margit Aedla. Kujundanud Signe Kanarbik.
„Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” – tutvustus


Taimede kasvatamine on aiapidaja põhitöö, mis algab seemnete potti pistmisest ja lõpeb sügisel saagi korjamise ning selle säilitamisega. Raamatust „Saagikas ja värvikas aed” leiab nõuandeid, kuidas mulla viljakust parandada ja kuidas suurendada armastatud köögiviljade saagikust ning kuidas neid pikemalt säilitada.

Raamatus „Saagikas ja värvikas aed” anname spetsialistide abiga teadmisi maasikate, marjapõõsaste, porgandite, kartulite ning teiste taimede haiguste ja kahjurite kohta. Muidugi ei puudu näpunäited, kuidas nende vastu võidelda.

Ühest asjalikust aiast ei puudu kindlasti viljapuud ja marjapõõsad. Milliseid sorte tasub meie kliimas kasvatada ja kuidas kaitsta neid talvekülma eest? Millised mured vaevavad viljapuid?

Aiapidajal on tarvis tehnikat ja abihooneid. Ilma muruniidukita üldjuhul hakkama ei saa. Kuidas leida see õige ja sobiv? Samuti läheb tarvis head kasvuhoonet. Ilu ja inspiratsiooni jagub raamatus „Saagikas ja värvikas aed” küllaga.

Kuidas kujundada oma aeda isikupäraseks, milliseid lilli sinna valida? Kuidas kõige kiiremini saada kaunis muruvaip? Raamatust „Saagikas ja värvikas aed” leiab kindlasti palju äratundmisrõõmu nii tuntud lilledest kui ka avastamisrõõmu uutest.

Raamat „Saagikas ja värvikas aed” käsitleb isetegijale ja aiahuvilisele visuaalselt ja nõuandvalt põhjalikult taimi, aiarajatisi, taimehaiguseid ja kahjureid, lilli, aiatöid ja kujundust.Raamatu „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” sisukord

Raamatu „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” seonduvad märksõnad: aiandus, aiatööd, taimekasvatus, taimekaitse, viljapuud, marjapõõsad, lilled, aiakujundus, käsiraamatudRaamatu „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” tehnilised andmed


„Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” on kõvakaaneline raamat, 272 lk; 21,0 × 23,2 cm; ↔ 1,5 cm; 741 g.


Raamat „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” ilmumisandmed: Ühinenud Ajakirjad, 2017


ISBN/EAN: 9789949990917 (978-9949-9909-1-7)

Ostan „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” hinnaga 17.97
Raamatust „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” on olemas ka järgmised eksemplarid


Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat
Kõvakaaneline raamat.
271 lk; 21,2 × 23,1 cm; ↔ 1,6 cm; 727 g.
Seisukord: nagu uus.
Ilmumisandmed: Ühinenud Ajakirjad, 2015
ISBN/EAN: 9789949952045

Koostaja: Margit Aedla.


Toimetanud Margit Aedla. Kujundanud Signe Kanarbik.

Asub Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.

Ostan selle eksemplari hinnaga 13.93Taimede kasvatamine on aiapidaja põhitöö, mis algab seemnete potti pistmisest ja lõpeb sügisel saagi korjamise ning selle säilitamisega. Raamatust leiab nõuandeid, kuidas mulla viljakust parandada ja kuidas suurendada armastatud köögiviljade saagikust ning kuidas neid pikemalt säilitada.
Raamatus „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” anname spetsialistide abiga teadmisi maasikate, marjapõõsaste, porgandite, kartulite ning teiste taimede haiguste ja kahjurite kohta. Muidugi ei puudu näpunäited, kuidas nende vastu võidelda.
Ühest asjalikust aiast ei puudu kindlasti viljapuud ja marjapõõsad. Milliseid sorte tasub meie kliimas kasvatada ja kuidas kaitsta neid talvekülma eest? Millised mured vaevavad viljapuid?
Aiapidajal on tarvis tehnikat ja abihooneid. Ilma muruniidukita üldjuhul hakkama ei saa. Kuidas leida see õige ja sobiv? Samuti läheb tarvis head kasvuhoonet. Ilu ja inspiratsiooni jagub raamatus küllaga.
Kuidas kujundada oma aeda isikupäraseks, milliseid lilli sinna valida? Kuidas kõige kiiremini saada kaunis muruvaip? Raamatust „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” leiab kindlasti palju äratundmisrõõmu nii tuntud lilledest kui ka avastamisrõõmu uutest.
Veel üllitisi „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „Saagikas ja värvikas aed: aiapidaja käsiraamat” vaadata ka neid trükiseid:


Kuu vägi
Kuu vägi

21.70


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525