Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KokaraamatudToiduained, joogid

Murakarabadest oliivisaludeni
Pereretseptide maailm


„Murakarabadest oliivisaludeni” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Murakarabadest oliivisaludeni Pereretseptide maailm kaanepilt – front cover


Autor: Tessa Kiros.


Inglise keelest tõlkinud Maris Allik, Pille-Katrin Siilmann-Levin.


Originaali pealkiri: Falling cloudberries: world of family recipes.


Toimetanud Eda Posti, Elise Jüssi. Fotod: Manos Chatzikonstantis.
„Murakarabadest oliivisaludeni” – tutvustus


„Murakarabadest oliivisaludeni” on vaimustav, hämmastav ja täiesti ebatavaline kokaraamat! Soomlasest ema ja kreeklasest isa poolt kahe kultuuri rikkusest osa saanud autor meenutab hellusega oma soomlastest ja kreeklastest vanavanemaid, nende traditsioonilisi toite ja pühadekombeid, ning pakub rohkelt retsepte nii Soome, Kreeka kui kogu maailma erinevaist paigust. Kaunid fotod autori vanematest ja vanavanematest, loodusest ja toitudest teevad raamatust „Murakarabadest oliivisaludeni” tõelise elamuse.

Murakasaak, õrnsoolalõhe ja maasikad, minu vanaisa erilised friikartulid, kaneel ja apelsiniõievesi, riisipuding, ribid ja strooganov, roosiõied ja jasmiin suveöö kuumuses ... Neid ja veel paljusid mälestusi kannan endaga, need seostuvad eri maades veedetud aastatega ja minu perega, kes on armastanud mitme maa kööke. Sellesse raamatusse on kogutud need retseptid, mis on kaasa tulnud kodust kodusse ja mida on minuga lahkelt jaganud paljud sõbrad. Need on retseptid, mida ma armastan.
– Tessa Kiros

Raamatu „Murakarabadest oliivisaludeni” autor Tessa Kiros sündis Londonis soomlasest ema ja Küprose kreeklasest isa peres. Kui Tessa oli neljane, kolisid nad Lõuna-Aafrikasse. Juba 18-aastaselt asus ta rändama, et tundma õppida erinevaid kultuure ja traditsioone ning elamise ja toitumise uusi viise. Ta on olnud kokk Londonis The Groucho Club’is ning Sidneys, Ateenas ja Méxicos. Reisil Itaaliasse, et seal itaalia keelt ja kohalike toitude valmistamist õppida, kohtas ta oma tulevast abikaasat Giovannit ning elab nüüd Toscanas. Tema esimene raamat „Twelve” on ülistus selle piirkonna kaunitele ja meeliülendavatele toitudele. „Murakarabadest oliivisaludeni” on Tessa teine raamat.Raamatu „Murakarabadest oliivisaludeni” sisukord

Raamatu „Murakarabadest oliivisaludeni” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Murakarabadest oliivisaludeni” seonduvad märksõnad: kokaraamatud, toiduretseptidRaamatu „Murakarabadest oliivisaludeni” tehnilised andmed


„Murakarabadest oliivisaludeni” on ümbrispaberiga kõvakaaneline raamat, 397 lk; 17,3 × 24,8 cm; ↔ 3,9 cm; 1,410 kg.


Raamat „Murakarabadest oliivisaludeni” on hetkel laost otsas.


Raamatu „Murakarabadest oliivisaludeni” ilmumisandmed: Varrak, 2008


ISBN/EAN: 9789985315781 (978-9985-3-1578-1)Soovitame lisaks väljaandele „Murakarabadest oliivisaludeni” vaadata ka neid trükiseid:


Supra
Supra

24.90


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Jõulud
Jõulud

14.74


Osta 5
Osta 5

19.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525