Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: PsühholoogiaÜhiskond, sotsioloogia

33 sõjastrateegiat


„33 sõjastrateegiat” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

33 sõjastrateegiat kaanepilt – front cover

Hind: 36.96


Autor: Robert Greene.


Inglise keelest tõlkinud Ester Eggert.


Originaali pealkiri: The 33 strategies of war.


Toimetanud Anneli Sihvart. Kaane kujundanud Reet Helm.
„33 sõjastrateegiat” – tutvustus


Robert Greene’i jalustrabavad juhised pakuvad põhjalikke ja ajatuid ajaloosündmustest pärit õppetunde, et aidata lugejail alistada vastast, püüda lõksu teadmatuses olevat ohvrit või tõusta oma valdkonnas parimaks.

Mitmesuguseid maailma tsivilisatsioone hõlmav, kümneid poliitilisi, filosoofilisi ja religioosseid tekste ning tuhandete aastate vägivaldseid konflikte analüüsiv raamat „33 sõjastrateegiat” on kokkuvõtlik juhis toimetulekuks igapäevaelu peene sotsiaalse mänguga, olles samal ajal teadlik geniaalsetest ja tõhusatest sõjanduse põhitõdedest. Greene’ile ainuomases stiilis kirja pandud „33 sõjastrateegiat” on tänapäevaseks kaaslaseks Sun Tzu „Sõja seadustele”.

Raamatus „33 sõjastrateegiat” on küllaga ajaloolisi illustreerivaid näiteid alates Napoleonist Margaret Thatcherini, Shaka Zulust lord Nelsonini, Hannibalist Ulysses S. Grantini, filmistaaride, samurai mõõgavõitlejate ja diplomaatideni. Kõik kolmkümmend kolm peatükki kirjeldavad strateegiaid, mis aitavad elus ette tulevaid sõdu võita. Õpi tundma ründestrateegiaid, mis nõuavad initsiatiivi säilitamist ja läbirääkimiste pidamist võimupositsioonilt, või kaitsestrateegiaid, mille eesmärk on oskuslikult reageerida ohtlikele olukordadele ja vältida võitmatuid sõdu. Nii lahinguväljade kui ka koosolekuruumide suured sõdalased on taktitundelised, paindlikud, tasakaalukad ja rahulikud ning omavad sügavat arusaama asjaolust, et ratsionaalsus, leidlikkus ja intuitiivsus alistavad alati paanika, ühekülgsuse ja rumaluse.

Asendamatu teos „33 sõjastrateegiat” annab vajaliku psühholoogilise relvastuse, et hoiduda läbikukkumisest ja õppida igapäevaelu keerulistes olukordades toime tulema.Raamatu „33 sõjastrateegiat” sisukord

Raamatu „33 sõjastrateegiat” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „33 sõjastrateegiat” seonduvad märksõnad: edukus, argioskused, sotsiaalsed oskused, strateegia (sõj.), sõjakunst, strateegiad, strateegiline planeerimine, suhtlemisstrateegia, konfliktijuhtimine, enesejuhtimine, militaarpsühholoogia, käsiraamatudRaamatu „33 sõjastrateegiat” tehnilised andmed


„33 sõjastrateegiat” on kõvakaaneline raamat, 442 lk; 17,0 × 24,0 cm; ↔ 2,7 cm; 868 g.


Raamat „33 sõjastrateegiat” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „33 sõjastrateegiat” ilmumisandmed: Ersen, 2016


ISBN/EAN: 9789949258130 (978-9949-25-813-0)

Ostan „33 sõjastrateegiat” hinnaga 36.96Veel üllitisi „33 sõjastrateegiat” autori(te)lt:

Soovitame lisaks väljaandele „33 sõjastrateegiat” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525