Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: PsühholoogiaÕpikud

Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat


„Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat kaanepilt – front cover

Hind: 45.95


Autor: Edgar Krull.


Toimetanud Hiie Asser, Rain Mikser. Keeletoimetaja: Leelo Jago. Kaane kujundanud Kalle Paalits.
„Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” – tutvustus


Pedagoogilise psühholoogia käsiraamatu 3. väljaanne on 1. ja 2. väljaande põhjalikult ümbertöötatud ja täiendatud versioon. „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” pakub olulisimat teavet, mida õpetaja vajab õpilaste arengu ja õppimise ning õppe-kasvatustöö kavandamise ja korraldamise probleemide mõistmiseks. Raamatu „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” teemaarendus hõlmab õpilaste arenguprobleemide ja isiksuseomaduste, olulisemate õpiteooriate ja nende rakenduste, õppe-kasvatustöö kavandamise ja elluviimise ning erivajadustega õpilastega töötamise põhimõtteid eraldi peatükina. Õppe-kasvatustöö kavandamist ja elluviimist on käsitletud õppe-kasvatustöö eesmärgistamise, planeerimise, meetodite valiku, õpioskuste ja õpimotivatsiooni kujundamise, distsipliini kindlustamise ning õpitulemuste väljaselgitamise ja hindamise probleemide analüüsi ning lahenduste otsingutena. Pedagoogiliste probleemide süstemaatiline, terviklik ja teaduskirjandusele toetuv käsitlus ühelt poolt ning teksti liigendus alajaotusteks, detailne sisukord ja aineregister teiselt poolt võimaldavad kasutada teost nii õpikuna kui ka käsiraamatuna õpetajatöös üleskerkivate probleemide mõistmiseks ja lahendamiseks.

Raamatu „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” 3. väljaandele lisatud hariduslike erivajadustega õpilasi käsitleva osa autorid on Astra Schults, Pille Häidkind, Triin Kivirähk, Inga Brin, Tõnu Jürjen, Evelyn Kiive, Ragne Kuusk, Anne Kõiv, Kaja Pastarus, Kaja Plado, Ulvi Raidla, Viire Sepp ja Kristi Simso.


Raamatuga „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” seonduvad märksõnad: pedagoogiline psühholoogia, hariduseesmärgid, käsiraamatud, kõrgkooliõpikudRaamatu „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” tehnilised andmed


„Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” on kõvakaaneline raamat, 743 lk; 17,2 × 24,7 cm; ↔ 4,3 cm; 1,314 kg.


Raamat „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” ilmumisandmed: Tartu Ülikooli Kirjastus, 2018


ISBN/EAN: 9789949777006 (978-9949-77-700-6)

Ostan „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” hinnaga 45.95
Raamatust „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” on olemas ka järgmised eksemplarid


Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat
Kõvakaaneline raamat.
637 lk; 20,0 × 25,5 cm; ↔ 3,7 cm; 1,228 kg.
Seisukord: nagu uus.
Ilmumisandmed: Tartu Ülikooli Kirjastus, 2000
ISBN/EAN: 9985565355

Autor: Edgar Krull.

Kahjuks hetkel laost otsas.
Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat pakub õpetajale teavet õpilase arengu ja õppimise ning õppe-kasvatustöö kohta. Raamat algab õppe-kasvatustöö eesmärgistamise ning õpilase isiksuse ja arengu vaatlemisega, jätkub olulisemate õpiteooriate ja nende rakenduste tutvustamisega ning lõpeb õppe-kasvatustöö käsitlemisega.

Soovitame lisaks väljaandele „Pedagoogilise psühholoogia käsiraamat” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525