Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: LastekasvatusPsühholoogia

Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust
Emotsionaalse intelligentsuse käsiraamat lapsevanematele


„Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” on pehmekaaneline raamat sarjast Pere ja Kodu raamat. Raamatu seisukord: vähekasutatud, heas korras raamat.

Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust Emotsionaalse intelligentsuse käsiraamat lapsevanematele kaanepilt – front cover

Hind: 24.94


Autor: Lawrence E. Shapiro. Järelsõna autor: Eve Kikas.


Inglise keelest tõlkinud Liis Riikoja, Triin Tael.


Originaali pealkiri: How to rise a child with a high EQ.


Toimetanud Monica Kiik. Kujundanud Kalle Müller.


Sarja nimetus: Pere ja Kodu raamat.
„Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” – tutvustus


Raamat Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust räägib sellest, kuidas õpetada lastele tegevusi ja mänge, mis parandavad nende emotsionaalseid ja sotsiaalseid oskusi – seda, mida tänapäeva psühholoogid nimetavad emotsionaalseks intelligentsuseks ehk EQ-ks.
Raamatust Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust leiate ettepanekuid, kuidas juhtida last harjumuste juurde, mis suurendavad tema EQ-d. Paljud raamatus Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust käsitletud nippidest, oskustest ja harjumustest on toodud mängude ning teiste lõbusate tegevuste kujul.

„Pean Lawrence E. Shapiro raamatut Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust vanematele kasulikuks lugemisvaraks. Raamatu pealkirja võiks sõnastada ka Kuidas kasvatada iseseisvat, teistega arvestavat ja elus hästi tulevat inimest. Ei ole olemas ideaalseid lapsevanemaid ja ideaalset kasvatust, kuid on olemas kasvatusviisid, mis on osutunud tõhusaks ja mille toel kasvanud lapsed saavad elus ette tulevate probleemidega paremini hakkama. Neid kasvatusviise käesolevas raamatus kirjeldataksegi.
– Eve Kikas, psühholoogiadoktorRaamatu „Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” sisukord

Raamatu „Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” seonduvad märksõnad: lapsed, emotsionaalne intelligentsus, emotsionaalne areng, empaatia, emotsioonid, kasvatusmeetodid, lapse arendamine, käsiraamatudRaamatu „Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” tehnilised andmed


„Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” on pehmekaaneline raamat, 330 lk; 14,5 × 20,2 cm; ↔ 2,4 cm; 364 g.


Raamat „Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” ilmumisandmed: Väike Vanker, 2002


ISBN/EAN: 9789985934760 (9985-9347-6-8, 9985934768)

Ostan „Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” hinnaga 24.94Raamatuga „Kuidas kasvatada lapses emotsionaalset intelligentsust” samast sarja(de)st:© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525