Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: ÕpikudKehakultuur

Vanemaealiste treeningu juhendamine
Õpik juhendajatele ja kõrgkoolidele


„Vanemaealiste treeningu juhendamine” on lakkadega pehmekaaneline raamat sarjast Gigantum Humeris. Raamatu seisukord: uus.

Vanemaealiste treeningu juhendamine Õpik juhendajatele ja kõrgkoolidele kaanepilt – front cover

Hind: 54.94


Autor: Debra J. Rose.


Inglise keelest tõlkinud Marina Maran.


Originaali pealkiri: Physical activity instruction of older adults.


Toimetanud Kai Saks, Saima Kuu. Kaanefoto autor: Karli Saul. Kaane kujundanud Sirje Ratso.


Sarja nimetus: Gigantum Humeris.
„Vanemaealiste treeningu juhendamine” – tutvustus


„Vanemaealiste treeningu juhendamine” on seni kõige põhjalikum käsitlus sellest, kuidas kavandada ja rakendada tõhusaid, ohutuid ja lõbusaid kehalise aktiivsuse programme erinevate funktsionaalsete võimetega vanemaealistele. Raamat seob omavahel teooria, praktika ja üksikasjalised juhendid.

Raamat „Vanemaealiste treeningu juhendamine” on jagatud neljaks osaks. Iga osa käsitleb ühte või mitut üheksast koolitusmoodulist, mis hõlmavad rahvusvaheliste õppekavade suuniseid vanemaealiste inimeste kehalise aktiivsuse juhendajate ettevalmistamiseks. I osas antakse ülevaade vananemise füsioloogilistest aspektidest ja gerokinesioloogia valdkonnast, et aidata lugejatel mõista regulaarsest kehalisest tegevusest tulenevat psühhosotsiaalset ja kognitiivset kasu. II osa annab juhised, kuidas teha treeningueelset tervisekontrolli ja -hinnangut, kuidas anda klientidele sisukat tagasisidet, kuidas hinnata programmi tulemust ning kujundada lühi- ja pikaajalisi käitumuslikke eesmärke. III osa keskendub efektiivsete ja turvaliste treeningkavade ning -meetodite väljatöötamisele. See hõlmab spetsiifilisi tegevusi vanemaealiste vaimseks, emotsionaalseks ja sotsiaalseks kaasamiseks ning hulgaliselt dünaamilisi ja staatilisi painduvusharjutusi liigeste ja lihaste paindlikkuse, lihasjõu, tasakaalu, liikuvuse ja vastupidavuse parandamiseks. IV osa viib lugeja kurssi õpetamis-, motivatsiooni-, suhtlemis- ja juhtimismeetoditega, mis on vajalikud tõhusate ja ohutute treeningkavade loomiseks, lähtudes treenitava tervislikust seisundist.

Raamat „Vanemaealiste treeningu juhendamine” on üles ehitatud nii, et kasutajal oleks lihtsam materjali mõista ja õpitut meelde jätta. Iga peatükk algab eesmärkide loeteluga, mis tutvustab lugejale põhikontseptsioone, mida ta õppima hakkab, ning lõpeb kokkuvõtte ja lugemissoovitustega. Igas peatükis on esile toodud tähtsamad mõisted ja põhipunktid, mis võtavad kokku olulise sisu. Kõigi peatükkide lõpus asuvad kordamisküsimused ja rakenduslikud tegevused aitavad õppijatel olulisi teemasid korrata ja teadmisi praktikas rakendada.Raamatu „Vanemaealiste treeningu juhendamine” sisukord

Raamatu „Vanemaealiste treeningu juhendamine” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Vanemaealiste treeningu juhendamine” seonduvad märksõnad: vananemine (bioloogia), eakad, vanemaealised, füüsiline aktiivsus, kehalised harjutused, treening, kõrgkooliõpikudRaamatu „Vanemaealiste treeningu juhendamine” tehnilised andmed


„Vanemaealiste treeningu juhendamine” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 415 lk; 21,8 × 28,0 cm; ↔ 3,3 cm; 1,738 kg.


Raamat „Vanemaealiste treeningu juhendamine” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Vanemaealiste treeningu juhendamine” ilmumisandmed: Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2023


ISBN/EAN: 9789916970218 (978-9916-9702-1-8)

Ostan „Vanemaealiste treeningu juhendamine” hinnaga 54.94Raamatuga „Vanemaealiste treeningu juhendamine” samast sarja(de)st:

Soovitame lisaks väljaandele „Vanemaealiste treeningu juhendamine” vaadata ka neid trükiseid:


Kangad
Kangad

14.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525