Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: KeeleõpikudÕpikud

Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega
Грамматика эстонского языка с упражнениями и ответами


„Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.


„Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” – tutvustus


Eesti keele grammatika õpik vene keele baasil on tõeline abimees nii algajatele kui ka edasijõudnutele, kes soovivad eesti keele grammatikat õppida, õpitut korrata ja seda harjutamisega kinnistada.
Grammatika on lahti seletatud lihtsalt ja arusaadavalt ning seda toetavad rohked näitelaused. Tähelepanu on pööratud nn lõksudele ehk sellistele kohtadele, mis eesti keelt võõrkeelena õppijale raskusi valmistavad.
Õpik on mõeldud kasutamiseks nii täiskasvanute keeleõpperühmades kui ka iseseisval õppimisel. Kõikide harjutuste vastused on õpiku lõpus.

Сборник эстонской грамматики на русском языке настоящий помощник как для начинающих, так и для продолжающих: все желающие смогут разобраться в нюансах грамматики и в полной мере использовать все правила на практике.
Грамматика объясняется просто, доходчиво и содержит множество примеров. Большое внимание уделяется т. н. «ловушкам» – словам, в которых чаще всего делаются ошибки.
Учебник предназначен для работы как в группах, так и индивидуально, т.к. ко всем заданиям есть ответы.Raamatu „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” sisukord

Raamatu „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” seonduvad märksõnad: eesti keel, võõrkeel, grammatika, õpikud, harjutusedRaamatu „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” tehnilised andmed


„Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” on pehmekaaneline raamat, 312 lk; 19,1 × 24,5 cm; ↔ 1,8 cm; 668 g.


Raamat „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” on Laos nr 3, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” ilmumisandmed: Kirjatark, 2024


ISBN/EAN: 9789916969274

Ostan „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” hinnaga 24.94Veel üllitisi „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” autori(te)lt:


Tere!
Tere!

23.32

Soovitame lisaks väljaandele „Eesti keele grammatika: harjutuste ja vastustega” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525