Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Majandus, äriÕpikud

Personali juhtimine ja eestvedamine


„Personali juhtimine ja eestvedamine” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: kasutatud.


„Personali juhtimine ja eestvedamine” – tutvustus


Organisatsioon ja juhid suudavad realiseerida oma eesmärke ainult siis, kui nad oskavad leida ja kaasata sobivaid inimesi. Eesmärkide saavutamine on kunst, milles olulist osa etendab personali juhtimine ja eestvedamine. Töötajate oskuslik valik, arendamine ja karjääri juhtimine tagavad organisatsioonile sobivad ja võimekad inimesed. Personali hindamine ja hüvitamine motiveerib töötajaid. Eestvedamises väljendub võimu ja autoriteedi dilemma, mille lahendamine aitab mõjutada inimeste tegevust ja neid tõhusalt juhtida.

Raamatu „Personali juhtimine ja eestvedamine” autor Kulno Türk on lõpetanud Tartu 1. Keskkooli 1973 ja Tartu Ülikooli majandusteaduskonna 1977. Majanduskandidaat 1986. aastast. Käesoleval ajal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna juhtimise ja välismajanduse instituudi dotsent. Ta on osalenud mitmetes rahvusvahelistes koostööprojektides, stažeerinud USA-s, Saksamaal ja Inglismaal. Õpetab organisatsiooni ja personali juhtimist ning personali arendamise, karjääri juhtimise ja eestvedamise erikursusi.Raamatu „Personali juhtimine ja eestvedamine” sisukord

Raamatu „Personali juhtimine ja eestvedamine” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Personali juhtimine ja eestvedamine” seonduvad märksõnad: personalijuhtimine, personalivalik, personalikoolitus, töötajate värbamine, kõrgkooliõpikudRaamatu „Personali juhtimine ja eestvedamine” tehnilised andmed


„Personali juhtimine ja eestvedamine” on pehmekaaneline raamat, 301 lk; 14,3 × 20,2 cm; ↔ 1,9 cm; 372 g.


Raamat „Personali juhtimine ja eestvedamine” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Personali juhtimine ja eestvedamine” ilmumisandmed: Tartu Ülikooli Kirjastus, 1999


ISBN/EAN: 9985564065 (9985-56-406-5)

Ostan „Personali juhtimine ja eestvedamine” hinnaga 17.07Soovitame lisaks väljaandele „Personali juhtimine ja eestvedamine” vaadata ka neid trükiseid:


Julge
Julge

27.97


Võti tulevikku 2024
Võti tulevikku 2024

0.00
Kingitus!

© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525