Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Fotograafia, filmitehnikaÕpikud

Filmi audiovisuaalne keel


„Filmi audiovisuaalne keel” on lakkadega pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: uus.

Filmi audiovisuaalne keel kaanepilt – front cover

Hind: 24.74


Autor: Jarmo Valkola.


Inglise ja soome keelest tõlkinud Elle Vaht, Karol Ansip, Kristiina Davidjants.


Toimetanud Karol Ansip. Kujundanud Britt Urbla Keller.
„Filmi audiovisuaalne keel” – tutvustus


Jarmo Valkola Filmi audiovisuaalne keel on esimene eestikeelne filmiuuringute-teemaline raamat, mis sobib nii õppematerjaliks filmi- ja ajalookursustele kui ka silmaringi avardavaks lugemiseks asjahuvilistele. Raamat Filmi audiovisuaalne keel võimaldab sügavamalt mõista filmikunsti keelt.
Balti Filmi- ja Meediakooli dotsent ja raamatu Filmi audiovisuaalne keel autor Jarmo Valkola vaatleb filmi kui ulatuslikku visuaalset süsteemi. Autorile on kõige olulisemaks küsimuseks, kuidas film tähendusi loob.
Raamatus Filmi audiovisuaalne keel leiavad käsitlemist liikumised ja lained filmikunsti ajaloos alates saksa ekspressionismist ja nõukogude montaažist kuni itaalia neorealismi ja Nouvelle Vague’ini.Valkola uurib ka dokumentaalfilmi, kujutise esteetikat ja kinematograafilise autorluse teemat. Eraldi leiavad käsitlemist veel filmižanrid: õudusfilm, komöödia, muusikal, film noir ja vestern, lisaks Alfred Hitchcocki ja Aki Kaurismäki looming.

Jarmo Valkola (sündinud 1952) on Tallinna Ülikooli Balti Filmi- ja Meediakooli filmiajaloo ja -teooria dotsent. Ta on kirjutanud kino, kunsti ja esteetika teemadel kokku 17 raamatut ning 60 teadusartiklit. 1993. aastal kaitses ta Jyväskylä ülikoolis oma doktoriväitekirja teemal „Perceiving the Visual in Cinema; Semantic Approaches to Film Form and Meaning”. Lisaks Balti Filmi- ja Meediakoolile töötab Jarmo Valkola dotsendina Helsingis Aalto ülikoolis ning Jyväskylä ja Lapimaa ülikoolis ning külalisprofessorina on ta töötanud ka Pariisis Sorbonne’i ülikoolis.Raamatu „Filmi audiovisuaalne keel” sisukord

Raamatu „Filmi audiovisuaalne keel” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Filmi audiovisuaalne keel” seonduvad märksõnad: filmisemiootika, filmiajalugu, filmiteooria, esteetika, filmirežissöörid, dokumentaalfilmid, mängufilmid, žanrid, filmikunst, kõrgkooliõpikudRaamatu „Filmi audiovisuaalne keel” tehnilised andmed


„Filmi audiovisuaalne keel” on lakkadega pehmekaaneline raamat, 488 lk; 14,0 × 20,9 cm; ↔ 2,7 cm; 602 g.


Raamat „Filmi audiovisuaalne keel” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Filmi audiovisuaalne keel” ilmumisandmed: Varrak, 2015


ISBN/EAN: 9789985319383 (978-9985-3-1938-3)

Ostan „Filmi audiovisuaalne keel” hinnaga 24.74Soovitame lisaks väljaandele „Filmi audiovisuaalne keel” vaadata ka neid trükiseid:


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525