Ostukorv
Kirjavara raamatupood
Otsing 


NB! Soovi korral iga ostuga kaasa kingitus! Vt Kingitused, tasuta kraam.
Teemad: Ehitus ja remontÕpikud

Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele


„Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” on pehmekaaneline raamat. Raamatu seisukord: kasutatud, terve, kaante servades esineb kulumisjälgi.

Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele kaanepilt – front cover

Hind: 7.97


Autor: Vitali Tšmõr.

„Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” – tutvustus


Raamatus on antud üldandmed maalri- ja tapeetimistöödel kasutatavate materjalide kohta ning toodud nende materjalide peamised füüsikalised ja tehnoloogilised omadused. Üksikasjalikult on käsitletud pigmente ja täiteaineid, vesivärvide ja veevabade värvide sideaineid, abimaterjale, lakke, värvisegusid, tapeete, plastikuid, kilesid, mastikseid. On tutvustatud monumentaalmaalide valmistamiseks tarvitatavaid materjale.

„Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” on mõeldud kutsehariduskoolide õpilastele ja töökohal väljaõpetatavatele töölistele. On tarvilik kõigile maalritööst huvitatuile.Raamatu „Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” sisukord

Raamatu „Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” seonduvad märksõnad: maalritööd, värvimine, viimistlusmaterjalid, värvid, kutsekooliõpikudRaamatu „Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” tehnilised andmed


„Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” on pehmekaaneline raamat, 157 lk; 12,9 × 20,0 cm; ↔ 0,9 cm; 147 g.


Raamat „Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” on Laos nr 1, saame postitada või kontorisse tuua samal või esimesel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” ilmumisandmed: Valgus, 1985

Ostan „Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” hinnaga 7.97Soovitame lisaks väljaandele „Maalritööde materjalid: õpik kutsehariduskoolidele” vaadata ka neid trükiseid:


Kuu võim
Kuu võim

19.91


Puutööd
Puutööd

28.90


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 5525