Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris


„Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” on kõvakaaneline raamat. Raamatu seisukord: nagu uus.


Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris kaanepilt – front cover

Hind: 33.93


Autor: Eva Palu.


Kujundanud Mai Grepp. Fotod: Eva Palu.
„Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” – tutvustus


Nüüd saad sinagi valmistada kooke ja torte samamoodi, nagu need valmivad ehtsas pagariäris ‒ olgu selleks siis tõeliselt sametine juustukook, krõbeda küpsisepõhja ja kreemja täidisega martsipani-kohupiimakook või lausa uhke kolmekihiline pulmatort.
Raamatu „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” autori Eva Palu koogid ja tordid on valminud aastatepikkuse harjutamise, äratundmisrõõmu ja pühendumuse tulemusel. Kirg koogiküpsetamise vastu viis Eva mõned aastad tagasi lausa oma väikese Perenaise Pagariäri avamiseni, mille koogid valmivad ta enda kodus.
Raamatus „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” on ligi 50 tordi- ja koogiretsepti, mida Evalt on tellitud ikka ja jälle. Eva näitab, et pagariäris on ka tänapäeval võimalik teha kooke nii, et need valmivad ilma lisa- ja säilitusaineteta, vaid parimat toorainet kasutades. Lisaks praktilised nõuanded, kuidas teha tõeliselt krõbe ja samas kaunis muretainapõhi, pealt murenemata juustukook, milline martsipan sobib küpsetamiseks kõige paremini ja palju muud.Raamatu „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” sisukord

Raamatu „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” sisukord on veel sisestamata või see puudub sootuks.


Raamatuga „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” seonduvad märksõnad: tordid, koogid, kokaraamatudRaamatu „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” tehnilised andmed


„Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” on kõvakaaneline raamat, 134 lk; 21,1 × 25,7 cm; ↔ 1,2 cm; 612 g.


Raamat „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” on Laos nr 2, saame postitada või kontorisse tuua tellimisjärgsel TÖÖPÄEVAL.


Raamatu „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” ilmumisandmed: Ajakirjade Kirjastus, 2013


ISBN/EAN: 9789949502769 (978-9949-502-76-9)

Ostan „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” hinnaga 33.93Soovitame lisaks väljaandele „Tordid ja koogid nagu ehtsas pagariäris” vaadata ka neid trükiseid:


Minu pidu
Minu pidu

12.90


Jõulud
Jõulud

14.90


Osta 5
Osta 5

19.95


© Kirjavara OÜ • Registrikood 12272560 • kirjavara(ätike)kirjavara(punkt)ee • +372 501 2125